Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz pzstm #7 üzenetére

    Igen, ezzel kb. azt érik el, hogy az otthoni felhasználok szedik a sátorfájukat. Ha a TW is hasonlóan elmebeteg árakat kínál (de nem hiszem, hogy így tennének) az egyszeri usereknek, akkor onnan is továbbállnak azok az árérzékeny felhasználók, akik valóban csak családtagoknak, ismerősöknek segítenek néha-néha..mindig lesz egy "free" alternatíva (ami talán nem olyan szép meg jó, de legalább ingyenes)

    Engem mondjuk nem érint a dolog, mert TW párti vagyok, valahogy azt kényelmesebbnek találtam amikor próbálgattam őket. Remélem ők meghagyják a free részleget, vagy ha törlik akkor sem ilyen "céges" árszabással operálnak majd..:)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

  • sagem

    addikt

    válasz vzozo #14 üzenetére

    általában akinek segíteni kell (mondjuk egy családtagnak) az pont nem fogja tudni beállítani a windowson amit kell (és akkor még ott van mondjuk az esetleg win verziókból fakadó eltérés), hiába magyarázod neki:) Portforwardot meg ilyenek végképp nem fog tudni állítani :) A TW telepítése (én ezt használom, erről tudok nyilatkozni) az viszont next-next-ok, szóval semmi extra, ezzel a legtöbb kevésbé hozzáértő is elboldogul.

    Aztán már csak el kell indítania, nem kell semmit állítgatnia, egyből látja majd a kódot, ezt megadja neked és ennyi, a többit már te csinálod.

    Plusz van Ios és Android alkalmazásuk is :)

    Egyszóval gyorsan és felhasználóbarát módon tudsz kapcsolatot létesíteni a kevésbé járatos felhasználókkal, anélkül hogy odamennél és te beállítgatnád neki azokat a dolgokat amik kellenek hozzá:)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák