Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Nekem a cikkben is említett Audio Techika fülesem van iPhone-hoz, de a tapasztalataim homlokegyenest ellenkeznek a tesztelőével (2011 októberében vettem, azóta átkozom a napot).

    Kényelmetlen gumiharangok, amik valami borzalmasan merev gumiból vannak, hogy folyton kipotyognak az ember füléből, a külső zajokat nem zárják ki jól. Ráadásul feltenni és/vagy leszedni őket egy rémálom, ha az ember keresgéli, hogy melyik harang passzol a füléhez méretben.

    A kábel merev (hidegben egyenesen katasztrofális), a távirányító pontatlan, rosszul működik.

    A hangzás pedig egyszerűen csapnivaló: a mélyek teljesen hiányoznak, a magasok súgnak ahogy a cikk is említi, a középtartomány nagyjából rendben van. Otthon még elmegy, de utcán viselve használhatatlan. (Nem vagyok audiofil, nem tudok különbséget tenni aközött, hogy valami "jól", "nagyon jól" vagy "kiválóan" szól. Azt viszont hallom, ha valami nem jó. Ez az Audio Technika [az én példányom legalábbis] pedig nagyon nem jó.)

    Azért ugrottam fel vele a hype train-re, mert mindenki oda meg vissza volt tőle. Most egy Jaybird Freedom sztereó bluetooth fülest használok, sokkal jobban szól és jóval ergonomikusabb is.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz rbalint88 #19 üzenetére

    Persze, nyilván nem a gumibogyók cserélgetésével üti el az ember a fölösleges idejét – viszont orbitális szívás pl. akkor, amikor meg szeretnéd találni a füledhez legjobban illeszkedő gumiharangot, és mondjuk vagy olyan peches, hogy nem egyforma a két füled. Én már ennél legszívesebben a sarokba hajítottam volna az egészet.

    Szinte biztos vagyok egyébként abban, hogy a vacak minőségű, túl merev gumiharangok miatt vannak bajaim a hangzással meg az illeszkedéssel is, de ez annyira nem vigasztal.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák