Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz korpicschess #5 üzenetére

    és nuke7

    Jó hogy rajta van a forgalmazó haszna, ebből él. Egyéb esetben közhasznú társaság/szeretetszolgálat lenne.
    Nyilván én is meg tudom rendelni ebayről vagy amazonról 4-5-6ezerért, de átlag Jóskapista, aki nem tud/nem akar külföldi rendeléssel szórakozni, ennyiért tudja megvenni a boltban.

    Más füles azon egyszerű oknál fogva nem szerepelt a tesztben, mert anyagi forrásaim végesek és a cikkben szereplő fülesek mind saját tulajdonúak. Earpods-ot barátnőm telefonjához kaptuk szerencsére, azért fájt volna kiadni a pénzt.
    Ha sikerül találnom olyan forgalmazót, aki lát benne fantáziát, hogy ideadja tesztre a füleseket, akkor lesz mindenféle márkából bemutató.
    Tervezek is egy bővebb cikket, ami többféle fülest mutat be, naprakészebb kínálatból ( a Skullcandyt már csak elvétve lehet kapni, két éves modell), de ez a cikk abszolút csak azért született, hogy a saját részre, saját szempontjaim alapján vásárolt fülesekről írjak, ha valaki épp ezek közül valamelyik vásárlását tervezi.

    Android:
    Telefonja válogatja, hogy melyikkel kompatibilis és melyikkel nem. Nagy általánosságban az iPhone-nal kompatibilis fülesek jók a HTC, Blacberry mobilokhoz.
    Sonykhoz másik verzió kell. (Audiotechnikából létezik.) Androidot használtam kb januárig, de azóta már csak a szifonom van meg, így nem tudok nyilatkozni androidos vezérlési képességekről. Illetve pont az ezerféle androidos típus miatt nem is tudnék átfogó képet nyújtani arról, hogy melyik telefont vezérli és melyiket nem, mert maximum 3 típussal tudnám kipróbálni.

Új hozzászólás Aktív témák