Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz sippet #23 üzenetére

    Teljesen egyetértek.
    Engem az, hogy a nyakam köré oda van rakva a kábel, fikarcnyit sem zavar, ezzel szemben, hogy állandóan azzal kell szenvedni, hogy ki tudjam venni gatyazsebből a telefont, hogy ki se essen a kezemből, ki se húzzam, hogy bömbölni kezdjen egy tömött buszon, meg el se szakítsam a kábelt, az rohadtul idegesít. Erre pedig tökéletes megoldás egy adapteres BT cucc is. Oda teszem a telefont, ahova akarom és nem kell a kábelezéssel szenvedni(mert az, hogy reggel felrakom, este leveszem az simán belefér). Ha elmegyek itthonról, a füles úgy is a pulóver/póló stb alatt van elvezetve szépen, viszont így zsebből kivéve is korlátok közt vagyok, egy ilyen cuccal meg nem lenne gond. Bár azt nem tudom, mennyire nehezek, zavaró-e, hogy a gallérra, vagy egyéb helyre van felcsíptetve, de nekem simán alternatíva egy ilyen is.
    Persze nyílván, a többi is ugyan úgy frankó, de nekem az adapteressel sincs gondom.
    Bár jelenleg sima vezetékesem van, és szerintem marad is, mert nincs kedvem még a fülest is naponta töltögetni. :)) Elég a telefont :D

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák