Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz janeszgol #143 üzenetére

    Pont az a lényeg, hogy nem akarom szinten tartani. Anno pont ez volt a baj, hogy a szintentartás volt egy pénznyelő. Igazából meguntam, és nem vonzott tovább a pc tuning, és a benchmark lista. Ez egy jó status quo részemről, mert nem visz kísértésbe, és újabb vég nélküli cpu vga páros upgrade-be. Tudom, hogy rengetegen csinálják ezt ma is, nekik nincs is más lehetőség mint a pc. Notit tuningolni egyenlő a gépgyilkossággal, mert abban nincs lehetőség jobb hűtőt bedobni. Nekem ez így jó, másoknak egész más elvárásaik vannak, nekik az asztali gép a jó. Sőt, ha a tuning ésszerű oldalát nézzük, akkor az olcsóbb eszközből kihozni a drágább változat teljesítményét, egy jó dolog, amit csak asztali géppel lehet.
    Az asztali gép is pont addig bírja, vagy tovább, mint egy noti, ez tény. De a mobilitás mostanában egyre fontosabb nekem, elég sokszor jól jött, hogy csak felkapom és viszem a gépet, nem kell logisztikázni az asztali gép szét és összerakásával. Lusta lettem na :D Ez sajna pénzbe kerül. De ennyit megért nekem.
    Amúgy is fragmentált lett a számítástechnika az okos eszközök durva elterjedésével, legalább mindenki meg tudja találni az ideális eszközöket magának. Nekem a noti, másnak a pc, megint másnak a célhardverek.
    Mekkora nyűg volt tíz éve a tv-re kötni a pc-t, manapság már általános dolog. Vagy a tv műsor rögzítése. Most már nem is kell, mert fenn van online, reklám nélkül is akár.

Új hozzászólás Aktív témák