Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palibá

    tag

    Oké, hogy nincs miről írni, de...

    Ez a Samsung idén nem erőltette meg magát, amennyi erőforrással ők gazdálkodhatnának, gondolom én, ez nem egy nagy teljesítmény.

    Egyébként csinos az óra, csak kár hogy ha le akarod olvasni, akkor 90 fokkal el van forgatva egy normál órához képest.

    Mellesleg, szvsz ennek úgy van értelme, mint a 2. kép a cikkben, hogy van rajtad egy óra, meg ez az izé melette, mert ez világít a dizsiben a sötétben, és nem kell a lejárt világítórudakkal bohóckodni többé, hogy látható legyél a csajok számára :DD

    Amúgy most komolyan, nem elég hogy a telefont töltögetni kell 1-2 max 3 naponta, most még az órára is legyen gondja az embernek...

    Én régi vágású vagyok, de egy órába veszek egy elemet, beszereltetéssel 600-800Ft, és 2-3 évig nincs rá gondom, mindig mutatja az időt ha ránézek. (És telefonkönyv is van benne, meg számológép :P)

    Pulzusmérő: Akinek gondja van a vérnyomásával azon ez nem segít, aki meg egészséges, mire megy egy számadattal? Pl: Jajj, felment a pulzusom 120-ra, akkor kicsit pihenek, hiába van már csak 300m hátra a futásból?

    Okosórára azért van szükség, hogy az asztalnyi telefont ne kelljen kivenni a táskából, ha jött egy SMS, viszont válaszoláshoz már igen. :U

    [ Szerkesztve ]

    Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

Új hozzászólás Aktív témák