Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz fateless #104 üzenetére

    asszonynak S2 van, nekem meg Note. Naná, hogy ez nem az én készülékem, de nem az ICS miatt :) azért nevetséges, mert röhej tárgyává teszik magukat azok a gyártók akik ma 2.3-at tesznek egy csúcskategóriás telóra, hogy aztán majd frissítgethessél... [flame-on] Ez az ami az Apple vs mindenki más harcban egyértelműen az alma előnye (nem mintha fegyveren kívül bármivel rá lehetne engem kényszeríteni egy iPhone-ra): igényes, friss, ropogós, fine-tuned cuccot tesznek le az asztalra, amit annyira hypolnak, hogy már az is csoda, ha van copy-pase. [flame-off] Ehhez képest a samu meg a sony dobálja kifelé az eszközöket, persze a "jól bevált" 2.3-al, ami csak pont arra jó, hogy eltántorítsa tőle a legtöbb embert, aki ért is hozzá (hiszen aki nem ért hozzá és van 200K-ja, az úgyis iPhone-t vesz), mivel a 2.3 egy botrányos gányhalmaznak tűnik még a 4.0.3 bétákhoz képest is (ld: samsung S2, Note, másról nincs tapasztalatom)

    Ezek a telefonok ferrarik a maguk kategóriájában. Olyan ferrarik, amik 3 mp alatt gyorsulnak 100-ra és 450 a végsebességük, DE majd csak júliustól, addig 15 mp alatt gyorsul és 130-al meg max... Nakérem akkor inkább venne az egyszeri ember aston martint, de ő ferrarit akar, bevállalja hogy "hát most még nem az igazi", aztán minden egyes napja azzal tellik, hogy az XDA-t frissítgeti, és úgy bukik az instabil béta ICS romokra mint kacsa a nokedlira. Mármint én ilyen vagyok. És rengeteg más S2/Note tulaj, akár itt a PH! fórumon akár az XDA-n.

    Egyébként teljesen igazad van, mert ez legyen életem legnagyobb problémája...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák