Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rio92

    csendes tag

    Sziasztok, 2 napja érkezett meg a készülék expansysról.
    Windows phoneról váltottam.
    Egy kis személyes vélemény:
    Kezdjük a külsőségeknél. Piszkosul jól néz ki a telefon, kellemes meglepetés volt a neten nézett képekhez képest. Fekete verziót rendeltem. Ez a nano-szilikon hátlap (nem tudom pontosan hogy nevezzem) +fémkeret kombináció nagyon tuti! Teljes minőségérzetet keltett, amint kézbe vettem! Féltem a vastagságától, méretétől. Azonban itt is nagy volt a meglepetés, hiszen szintén az első kézbe vételnél kényelmesnek, kezelhetőnek éreztem a telefon. (Megjegyzem a rendelés előtt, egy-két telefont megnéztem élőben (Xperia z5, Huawei P8, G8, L G4 (!!), amiknél kevésbé tapasztaltam ezeket a tulajdonságokat ennyire jónak, kevésbé nyerték el a tetszésem.)
    Hardveresen sem csalódtam a készülékben. QHD ips lcd. Tudom ekkora felbontás már szinte fölösleges, de gyerekek...gyönyörű kijelzője van! A színek nincsenek túlszaturálva, a kontraszt nagyon jó, fényerő tökéletes, napfényben is nagyon jól látom. Eddigi 2 nap alatt rezzenés nélkül, szuper gyorsan megy minden, semmi akadás, fagyás. Nyüstölöm még egész nap, hiszen maga a készülék is új, illetve számomra az android is. (böngészés, email, táblázatkezelés, játék, facebook, film, fotózás, youtube, spotify,természetesen telefonálok is, stb. stb.). Aksi idő szerintem átlagos, mert mint mondtam még nyüstölöm masszívan folyamatos hálózattal (wifi vagy mobil adatforgalom mindig aktív), egy egész napot kibírt így. A hangzás az előző készülékemhez képest (lumia 640) szintén egy megújulás. Nagyon tetszik az előlapi sztereó hangszóró. Nincs probléma média lejátszásnál, sem telefonálásnál. Kamerától szintén féltem egy kicsit a tesztek miatt, egyből teszteltem is. Nem tudom, hogy ez miért rossz a vélemények szerint?! :D Oké, hogy van nála jobb, de azt hogy rossz, abszolút nem mondhatni rá, ha lesz egy kis időm és nem felejtem el, töltök fel képet. A motorola extrákat nagyon hasznosnak ítélem, ötletesek. Az ujjlenyomat olvasót abszolút nem hiányolom (igaz mindennapi használatban még nem volt vele tapasztalatom, nem tudom mennyire könnyíti meg a dolgokat, de próbálni próbáltam már), számomra nincs rá szükségem.
    2 nap alapján ez a rövid, gyors véleményem a készülékről, teljesen meg vagyok vele elégedve, többet is kaptam mint amennyit vártam. :D

    PSN: RioBeast92

  • rio92

    csendes tag

    válasz -=Vacsek=- #242 üzenetére

    Én már lassan másfél éve ezt a készüléket használom, de még nem tapasztaltam hasonlót az általad leírtakhoz. :(

    PSN: RioBeast92

Új hozzászólás Aktív témák