Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tap28

    csendes tag

    válasz vick33 #307 üzenetére

    Sziasztok!

    Nekem kicsit több mint két hete van meg a telefon, így az eddigi tapasztalataimat le tudom írni:

    Amazon.co.uk -ről előrendeltem, mivel rendeltem mást is, pontosan nem emlékszem az árára, de kb 51-52 eFt-re jött ki. Ami furcsa volt, bár lehet csak nekem, mivel nem szoktam amazonról rendelni, hogy csak bedobták a postaládába, még be sem csengettek:S Azért mégiscsak egy telefonról van szó, de szerencsére semmi baja nincs.

    A telefon számomra tökéletes:) nem vagyok nagy user, telefonálok, email-ezek, netezek és néha játék. Kb ennyi, így nem sokat gondolkodtam, hogy mekkorát vegyek, a 8gb-ból még kb 3.3 GB szabad... Aku pedig lazán kibír 2 napot, de ha pont úgy alakul, hogy nincs időm játszani, akkor még a 3 nap is megy (folyamatos wifi/mobilnet/email frissítés stb.).

    Szerintem nagyon jól össze van rakva, a hátlapot csak 1-2 köröm feláldozásával tudtam leszedni... :) Egyedül a bekapcsoló gomb lötyög egy kicsit, ami szerintem nem zavaró, inkább csak az jutott eszembe, nehogy kiessen, de reméljük nem fog, a hangerőszabályozónál nincs ilyen gond. Ami még hibának mondható, bár ez lehet android miatt van nemtudom, hogy 1-2-szer előfordult, hogy nem kapcsolt be a mobil net miután elmentem itthonról, itthon ugye a wifi-t használja... Semmi nem oldotta meg, csak kikapcs-bekapcs.

    A telefon sebessége pedig tökéletes:) Nem szokott akadni, minden megy rajta rendesen, szóval ár-érték arányban szerintem tökéletes:)

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák