Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz Gery1987 #806 üzenetére

    Miert kellene foltetlenul kikuldeni? Ha van az Alzanak hazai servizpartnere...
    Amugy is, Alza oldja meg, nekik kell visszapasszolni.

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

  • arrow76

    csendes tag

    válasz Gery1987 #806 üzenetére

    Köszi! :R

    Sok koncerten voltam már életemben, és nagyon-nagyon ritkán találkoztam normális hangosítással - főleg kisebb fesztiválokon! Sajnos a legtöbb hangmérnök már halláskárosodott... :((( Volt, hogy a technikus mellé álltam beálláskor (menő zenekaroknál is), és annyira sz*rul hangolt, amennyire csak lehetett! :W Ezt csak azért írtam, mert egy erdei, természethangos felvétel például, sokkal részletesebb hangzású, mint egy zajos / torz koncert. A belvárosi / éttermi felvételek, meg életközelibbek (párbeszédek, az étkezés-, közlekedés zaja). Azért
    is linkeltem azokat amiket - ilyen felvételeken (apró zörejek, madárcsicsergés) buknak ki leginkább a hibák. :B

    A csengőhangot akkor meg tudom oldani szerkesztőprogival, csak elég hangosat, és figyelemfelkeltőt kell kreálnom a különböző értesítésekhez (hívás, üzenet, ébresztés...)!? Viszont el kell majd találnom a fájlformátumot, és megetetni a telóval valahogy, de gondolom ez alap. A rezgést meg írtam - most is úgy használom. ;)

    Az alza leírása nettó hülyeség, tudom. :C Fent Android 6.0, lent 7.0 szerepel, a paraméter táblázat szerint van benne iránytű is, és már írtam több kamu tulajdonságot is korábban! Ezek nem vetnek túl jó fényt az alza komolyságára. :( :W
    Amit nem értettem: A termék lokalizálásra került a következő országban: HU Vagyis akkor magyar nyelvű. Bár a többi alapján, lehet ez sem igaz?! :F
    Az oldal alján van ötféle, a kékből csak 2 giga RAM-os verzió van, a többiből mindkettő. Talán, a kék a legszebb, bár kérdés az is marad-e?! :F Mennyire ellenálló? Mert a szürke, ha lekopik a festék, és kifehéredik a műanyag / fém burkolat, akkor természetesebb marad - a kék 'viseltes' lesz. A régi telómról az évek alatt teljesen lekopott az ezüst fényezés, de hála az alatta levő szürkés műanyagnak, alig változott a kinézete (nem csillog annyira, ennyi :DDD ). A 2 giga meg nem baj, mert a 3 gigás állítólag jobban merül (egyesek szerint), plussz nekem a multimédián kívül, egy butafon is elég lenne - ahhoz meg nem kell sok RAM. :DDD

    Szóval az alza megbízhatósága kérdéses, ha megvenném. Viszont az árukereső szerint 40,000 alatt csak pár webshop van még (emag, turbado, mexperience, telefonkiraly, elitegsm, b-tel), és elég zavarosak azok is. A b-tel-nél például egyenesen "AMOLED kapacitív érintőkijelző"-t írnak :Y ami ugye szintén marhaság! Előfordul, hogy duplikáltan van ugyanaz a típus a listán (ki tudja miért?), a garancia meg vagy fel sincs tüntetve, vagy egy-, vagy max egy+egy év (kivéve a turbado, alza, emag)?! :F
    Ami elérhető a közelemben: mediamarkt, firstphone, ott 60,000,- az sok. Annyiért meglenne az A3-as is! Igaz ezeknél 24 hó, gyártói garancia van - és ez az amit leginkább nem értek! Régen az APC (áramvédelem) azt írta nekem: mindegy hol veszem a termékeiket, s milyen kondíciókkal, a garanciát ők állják, nem járhatok rosszul. Ma nem vagyok biztos benne (értsd: 24 hó gyári vs. 1+1 év bolti garancia)!

    Bocs! Megint hosszú voltam... :B

    A számítógép füsttel működik. Ha kijön a füst, nem megy tovább...

Új hozzászólás Aktív témák