Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery1987

    őstag

    válasz arrow76 #814 üzenetére

    Szia!

    Éppenséggel az is egy megoldás ha maga a dal elbírja. Akkor igen megoldja a gondot.

    A hátlap kopás...hát az jó kérdés. Nem fehér hanem szürke alatta szóval ez is olyan ha lekopik mintha nem is látnád.

    A tiszta droid miatt van benne magyar nyelv. De a nyelvre vonatkozik. Azért lokalizáció. De lehet én értelmezem rosszul a fogalmat. De gondolom ezt jelenti. De igen a hülye leírásból látszik hogy google fordítós meg eléggé rossz adatok. AMOLED panel :D De szép a kijelző ettől.

    Nekem jól bírja ha nem nyüstölöm agyon akkor 4 nap de 1 alatt is lemerül ha egész nap megy a mobilnet+nyomogatás.

    A Media Markt húzós. Euronics ott 35 ezer csak nézd meg a készletet mert csak bolti árusítás van nincs online értékesítés. A Telekom meg 30 ezerről vezette ki a függetlent. Egyébként akkor már inkább A5-öt vennék. Tartósabb mint az A3. Szerintem. Van 1 a családban, kurva jó cucc de nem adnám a Motorolát mert annyival nem jobb.

    "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Új hozzászólás Aktív témák