Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arrow76

    csendes tag

    válasz Gery1987 #806 üzenetére

    Köszi! :R

    Sok koncerten voltam már életemben, és nagyon-nagyon ritkán találkoztam normális hangosítással - főleg kisebb fesztiválokon! Sajnos a legtöbb hangmérnök már halláskárosodott... :((( Volt, hogy a technikus mellé álltam beálláskor (menő zenekaroknál is), és annyira sz*rul hangolt, amennyire csak lehetett! :W Ezt csak azért írtam, mert egy erdei, természethangos felvétel például, sokkal részletesebb hangzású, mint egy zajos / torz koncert. A belvárosi / éttermi felvételek, meg életközelibbek (párbeszédek, az étkezés-, közlekedés zaja). Azért
    is linkeltem azokat amiket - ilyen felvételeken (apró zörejek, madárcsicsergés) buknak ki leginkább a hibák. :B

    A csengőhangot akkor meg tudom oldani szerkesztőprogival, csak elég hangosat, és figyelemfelkeltőt kell kreálnom a különböző értesítésekhez (hívás, üzenet, ébresztés...)!? Viszont el kell majd találnom a fájlformátumot, és megetetni a telóval valahogy, de gondolom ez alap. A rezgést meg írtam - most is úgy használom. ;)

    Az alza leírása nettó hülyeség, tudom. :C Fent Android 6.0, lent 7.0 szerepel, a paraméter táblázat szerint van benne iránytű is, és már írtam több kamu tulajdonságot is korábban! Ezek nem vetnek túl jó fényt az alza komolyságára. :( :W
    Amit nem értettem: A termék lokalizálásra került a következő országban: HU Vagyis akkor magyar nyelvű. Bár a többi alapján, lehet ez sem igaz?! :F
    Az oldal alján van ötféle, a kékből csak 2 giga RAM-os verzió van, a többiből mindkettő. Talán, a kék a legszebb, bár kérdés az is marad-e?! :F Mennyire ellenálló? Mert a szürke, ha lekopik a festék, és kifehéredik a műanyag / fém burkolat, akkor természetesebb marad - a kék 'viseltes' lesz. A régi telómról az évek alatt teljesen lekopott az ezüst fényezés, de hála az alatta levő szürkés műanyagnak, alig változott a kinézete (nem csillog annyira, ennyi :DDD ). A 2 giga meg nem baj, mert a 3 gigás állítólag jobban merül (egyesek szerint), plussz nekem a multimédián kívül, egy butafon is elég lenne - ahhoz meg nem kell sok RAM. :DDD

    Szóval az alza megbízhatósága kérdéses, ha megvenném. Viszont az árukereső szerint 40,000 alatt csak pár webshop van még (emag, turbado, mexperience, telefonkiraly, elitegsm, b-tel), és elég zavarosak azok is. A b-tel-nél például egyenesen "AMOLED kapacitív érintőkijelző"-t írnak :Y ami ugye szintén marhaság! Előfordul, hogy duplikáltan van ugyanaz a típus a listán (ki tudja miért?), a garancia meg vagy fel sincs tüntetve, vagy egy-, vagy max egy+egy év (kivéve a turbado, alza, emag)?! :F
    Ami elérhető a közelemben: mediamarkt, firstphone, ott 60,000,- az sok. Annyiért meglenne az A3-as is! Igaz ezeknél 24 hó, gyártói garancia van - és ez az amit leginkább nem értek! Régen az APC (áramvédelem) azt írta nekem: mindegy hol veszem a termékeiket, s milyen kondíciókkal, a garanciát ők állják, nem járhatok rosszul. Ma nem vagyok biztos benne (értsd: 24 hó gyári vs. 1+1 év bolti garancia)!

    Bocs! Megint hosszú voltam... :B

    A számítógép füsttel működik. Ha kijön a füst, nem megy tovább...

Új hozzászólás Aktív témák