Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arrow76

    csendes tag

    válasz Antosz #805 üzenetére

    Köszi! :R

    Ezzel a "Sokan panaszkodnak rá. De szerintem mert ők már a sorozatgyártott selejtezett olcsóbb, áraesett telókat vették." megjegyzéssel a végén, egy kicsit elbizonytalanítottál! Amint sejthető, most a fémiparban dolgozom, de voltam másban is. Egy a közös, hogy mindig is része volt a munkámnak valamiféle minőség-ellenőrzés, az utóbbi két helyen meg (15 éve) konkrétan MEO-s vagyok. Ez nálam amolyan 'született adottság', mondhatni genetikailag találom meg a hibákat. Akkor most, hogy vegyek egy jó G5-öst? :F :W Tudom, ha emellett döntök is, ezt nem tudom 8-10 évig használni. Manapság 2-3 évre gyártják max a cuccokat, de akkor is... :N
    Az érzékeim amúgy, a munkaalkalmassági szerint jók, a hallásom kifejezetten tökéletes. Ezért is zavar annyira a szűrt, tompa, susogós, csőszerű, csipogós, stb. hang. Ez leginkább a Xiaomi-k sajátja, de egy-két többszázezer forintos csúcsgéptől eltekintve, szinte mindegyik mobil küszködik valamelyik hibával. Pedig nem hiszem, hogy ezt nehéz lenne kiküszöbölni. A hangrögzítés, nem atomfizika. Nem kellene semmit szűrni, csak felvenni a valóságot. Max ha nagyon akarják, a statikus alapzajt (a kvázi csendet) lehetne tompítani, -kivonni a hanghullámból, amire huszonéve egy pentiumos géppel is képes voltam, aminek a teljesítménye ([link]) igencsak nevetséges, egy mai okostelefonéhoz képest! :DDD
    A képrögzítés más kérdés... A Nokia régebben csinálta, mert rájött: nagy érzékelő, jó minőségű optika (lencse), stabilizálás. Enélkül nem megy. Aztán ők is beálltak a sorba... :(((

    A számítógép füsttel működik. Ha kijön a füst, nem megy tovább...

Új hozzászólás Aktív témák