Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antosz

    tag

    válasz arrow76 #803 üzenetére

    A teszt az csak egy teszt. Nem jelenti azt, hogy az úgy is van. Minden beállítás függő. Én speciel mindig beállítom magamnak a telefont ahogy nekem jó. Nos. Kamerájával meg vagyok elégedve. Képek élesek és tiszták. Vonalélességre sincs panasz. Jó a zavarszűrése is. Ugyan sötétben, mondom sötétben zavarosak a képek kicsit. Félhomájban még jó. De láttam rosszabbat is Samsungtól pl. A vakuja teljesen jó és erős. Nekem legalább is. De ez mind igényfüggő. A térerő jó. Melóhelyen a vasliftbe nincs térerő sok mobilon. Nekem 2 szintig mindig van. Ahogy Wi-Fi is. A hang is tökéletes és hangos. De ez is emberfüggő. Pl, hogy ki mennyire süket. Nekem összességében a teló 10/10 az akku 1 napot simán bír most nekem. De csak mert egész nap jövünk megyünk (nyaralás) aztán napi 2-300 képet lövök. Meg közbe GPS használat. Szigorúan Waze appal. Tehát nincs bajom vele. Kevésbé strapás körülmények mellett az akku 4 napot is elbír. Nagyjából ennyi lenne személyes tapasztalatom. De én még a megjelenéskor vettem a telót. Akkor 80ezer körül volt. Sokan panaszkodnak rá. De szerintem mert ők már a sorozatgyártott selejtezett olcsóbb, áraesett telókat vették. :))

    Apple iPhone 13 - Apple Mac Mini M2 (2023)

Új hozzászólás Aktív témák