Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz miyu #36880 üzenetére

    Szépen, fokozatosan dolgozd el a területet, és akkor nyilván utána is meg fogja tartani a fóliát, nem lesz olyan veszélyes, persze nem tudom mennyire Mariana-árok-szerűen mély az a karc. Ha a peremnél van a karc, akkor különösen figyelj arra, hogy a készülék többi részét biztonságosan takard le ragasztószalaggal, mert az azok a részek persze nem olyan ellenállóak, mint az üveg, a lakkozott részről a lakkot hamar le tudja szedni a polírozóanyag, ha oda is jutna a simogatásból!
    Nem lesz látványos eltérés a kezeletlen és a polírozott rész között, csak akkor, ha a kezeletlen már elhomályosodott volna a többi kis karc miatt. De egy kis polírozást adhatsz a teljes üvegfelületnek, és akkor az egész friss lesz. Egy hajszálkarcot én is kipolíroztam már a Defy-omról, lényeg az óvatos haladás, a polírozó rongy lágysága, a kis amplitúdójú körkörös mozgás közbeni elegendő, de nem túlzott erejű nyomásgyakorlás, és a terület nedvesen tartása. Előzetesen persze tisztítsd meg a portól, mert a por nagyon karcol, mint tudjuk.
    "Nem kell félni Erika!"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák