Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    Sacc/kb milyen árra lehet számítani a nagy T-nél?
    Remélem a 60-70k között megáll 2 év rablánccal, ha függetlenül 100 körül van, anno nézegettem a N8-at(kamera miatt másik titkos kedvenc - ár és középszerűség miatt viszont kiesik), az 140 ezer körül kezdett a sufnigéesemekben, és most 100k a legolcsóbb előfizetéses ára.
    Frissítés miatt nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek, de ahogy nézem, a többi gyártó is termék pozícionálásra használja az Android frissítéseket, így az a hülye helyzet van előállva, hogy bármely Androidos kütyüt veszi meg az ember(legyen az akár a legdrágább! :((( ), nem számíthat frissítésekre már középtávon sem. :O

    Cserébe viszont ez még egy normálisabb készüléknek tűnik számomra:

    Egyrészt nem rontották el benne a kamerát(nagy divat ez mostanság), ami nekem mindenképp kellene használható minőségben - Vélemények? Tényleg nem olyan rossz? :F

    Az IP67, ha másra nem is, de arra talán jó, hogy egyben tartsa a telefont hosszabb távon. Tapasztalatom szerint hiába vannak a mai mobilkütyük még a széltől is óvva(fólia, állandó tokozás, zsebbe nem), a karcosodás, egyéb hiba így is keletkezhet, ha pedig csak egyszer kiejtjük a kezünkből, akkor menthetelenül darabokra törik. :(

    Egész jó kijelző, és kornak megfelelő belső(800MHz A8 proci SGX530 GPU-val √ 512MB RAM √ hála istennek végre nem spóroltak a 2GB ROM-al amivel a kártyára telepítés sem létfontosságú), rádió, N-es Wifi stb).

    Én azért néztem ki, mert végre egy telefon, amire nem kell annyira vigyázni(Erősítsetek, vagy cáfoljatok meg ebben légyszíves :R ), és így sem esik szét a 2 év hűség végére, nem erősen korlátozott valamilyen téren(látványosan gagyi fényképező, gyenge hardver - szoftver /pillanat egész jó, jövője persze kérdéses ), és még csak nem is 3 havi minimálbér az ára
    (E7 árán jót nevettem :D ).

    Ha a szoftveres kérdés megoldódna, akkor abszolút favorit lenne, de így sincs sok választásom, ha valamilyen strapabíróbb készüléket szeretnék, akkor vagy ez, vagy valami olcsóbb, de 3510i(vagy más 2003-ból) szintű telefon jöhet számításba. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák