Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz chab7 #36726 üzenetére

    Jó, de akkor amiért nekem Miui jobban bejön:
    -frissítések (igaz ahogy olvastam van hogy újabb verziók új hibákat hoznak, de akkor is ott van)
    -nem tudom CM-nél hogy van, de ez egy komplett csomag ahogy én eddig elképzeltem szóval nagyjából mint a Go Launcher fogom is leszedem a témákat akár beépített alkalmazással de ha CM-nél is így van elnézést kérek

    Szóval itt talán ez a platform szerűség ami kicsit vonzobbá teszi, nem kell újabb verziókkal modokkal szenvednem van pl kamera mod (480*854 felbontású videók zöld lencsésen) CM7-hez amit értékelek de nem esett le hogy hogyan kellene azt felvarázsolnom a telore.
    Én nem akarok sokat szenvedni vele felteszek egy könnyen testre szabható rendszert és használni akarom.
    CM7-hez viszont tényleg nem láttam sok témát, fejlesztésben nagyon jók kétségtelen (fent említett kamera miatt is) először azt is akartam, de nyitott vagyok de vita ne legyen ebből :)
    Nem mondtam semmilyen kizáró okot, csak egyenlőre nekem ennyi jött le, de nézem ezt is meg azt is aztán majd jutok valami, köszi hogy jelezted :)

Új hozzászólás Aktív témák