Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rum-cajsz

    őstag

    válasz Gork #15163 üzenetére

    "Uraim, hadd legyen pár kérdésem:
    -Hogyan tudom kilőni az eredeti sms-kezelőt, hogy ne jelezzen a Go SMS és a normál is, ha üzenetet kapok?"

    Text Messaging: Menü -> Notifications pipa kivesz

    "-Miért van az, hogy ha kilövöm pl. az Amazon mp3 store-t appkillerben, akkor egyből visszamászik? A startupból pedig nem tudom kilőni, mert nem jelenik meg az automatikusan indultak között"

    Vannak alkalmazások, amiknek az indulása rendszer szinten van bedrótizva a Motorolánál. Ezeken sajnos csak a törlés segít. Az első hozzászólásban ezeknek a programoknak az eltávolításáról szól a rom gyomlálás fejezet.

    "-Szeretnék kigyomlálni pár gyári programot a Titanium Backuppal. Viszont ha kiválasztok egy progit, rányomok a backup gombra, homokóra, majd az uninstallra. Ekkor viszont kiírja, hogy biztos, hogy törlöm-e, mivel nincs biztonsági mentés. Akkor még is, hogyan kell biztonságio mentést készíteni?"

    Én inkább tettem fel egy recovery managert, és azzal lementettem a teljes telefont. Nem bízom a TB progiban, és amikor próbáltam még az előző telefonommal, nekem sem volt sikerélményem vele.

    =Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Új hozzászólás Aktív témák