Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz moonlight115 #4036 üzenetére

    hííínnnyebazmeg múnlájt..... ez a zenei inzultus durva sértés.... mosmár értem a karolinát is.... boáááááááááááááááááááááááááá

    Filo, múncsájd:
    Szegény Sólymos Tónit egyébként biz'isten sajnálom. Sok-sok éve, vagy másfél évtized + 1-2 éve, készítettem vele egy interjút Szegeden. Onnan kezdve, amikor azt kérdeztem tőle: sosem gondoltatok arra, hogy valami progresszívabb zenét kellene játszanotok? - a riport 180 fokos fordulatot vett, és a végén emiatt a fordulat miatt igen-igen respektált...
    Elmondta, de igen, próbálkoztak vele, hiszen a zenekara igen jól képzett zenészekből állt. Egy fellépésen elkezdtek Earth, Wind and Fire stb. zenéket játszani; a közönség egy darabig értetlenül nézett, mint a birka, majd kikövetelte a harmonikást... szóval próbálkoztak ők, de a közönség mindig visszakényszerítette őket a zőőőda kukoricaszááár irányvonalba. És teljesen őszintének tűnt, hogy sajnálja, hogy a kommerciális sikerek ebbe az irányba kényszerítették és hálásnak látszott, hogy ezt végre valakinek elmondhatja.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák