Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szociologus

    csendes tag

    Akkor én is bemutatkozom: Egy hetes a "kicsike". Az elején nem kicsit szokatlan volt a méret, de mostanra megszoktam, a zsebembe befér. Sony xperia j volt az előd, nagy váltás... A kijelző minősége és az akkumulátor teljesítménye összehasonlítható, de úgy látom egyebekben mindenben fényévekkel veri a sony-t.

    A mágnesesség érzékelőt én is hiányolom, ez még a legelső androidos telefonomban is volt. Itt nincs... :-(

    A GPS nehezen indult (konkrétan 1-2 holdat látott, negyed óra után feladtam), de egy kis epo-val doppingoltam, azóta bekapcsolás után 5-10 mp és zöldek a holdak.

    Akkumulátoros adatok: eredeti droid, egy sim, non-stop wifi vagy mobilnet, bt állandóan bekapcsolva átlagos használat (telefonok, mailek olvasása, némi hangouts, kb. egy óra böngészés) mellett most 68%, 12 órája húztam le a töltőről. Nem bántam meg a vételt.

    A moddal még várok, az alkalmazásaim elférnek (legnagyobb a hárombetűs navi), esetleg a miui felcuppan majd idővel, de egyenlőre nem bántom, pár nap alatt belaktam, nem akarom szétverni.

Új hozzászólás Aktív témák