Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Bog #263 üzenetére

    "Az összes telefont a gyári szoftvereivel próbáljuk ki, out-of-the-box, mivel egyrészt sokat elmond egy gyártóról, hogy mit képes ezen a téren kihozni magából, másrészt pedig a felhasználók igen masszív hányada nem áll neki alternatív szoftvereket keresni. Nem kell messzire menni a példáért: Explorer."

    Azért ennél a telefonnál lehetnétek egy kicsit elnézőbbek a szoftverek terén. Egy kifuttatásra itélt rendszerü telefonon, amit a vezetői magára hagytak nem valószínű, hogy a gyári programok fognak jeleskedni. És ha ehhez hozzávesszük van külsős, aki még most is ír rá fejleszt appokat ingyen azt nem kéne jobban megbecsülni? Talán ez az utolsó symbis teló, ezért szerintem illene ide egy szélesebb szemléletmód. A cikk amit írtok így tulságosan szubjektív ízű lesz szerintem. Egy ilyen árketegóriájú telónál, meg egy olyan világban ahol folyton azzal jön a többség kinek az áruháza jeleskedik több progival nincsennek letöltések? Pont a keresés a lényeg. Találok, megveszem, felrakok, örülök és jobb meg egyedibb leszek. Változtattam, alakítottam és már nem unalmas, főleg mert tettem érte én is. Persze lehet hogy az Android szól csak erről a Windows Phone nem, mert lehetnek területek ahol nem enged változtatni. Így a kettő lehet eltérő. Ti döntötök hová soroljátok a Symbiant.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák