Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz VD #26 üzenetére

    alapvetően jah a sedna azért nem volt egy kényelmesen kezelhető telefon, és irdatlan drága volt, az atrix meg a hátlap tetejére kapta, tehát nem volt könnyen elérhető. ha egy jobb olvasót beletesznek a home gombba, az viszont kéznél lesz, megfelelő szoftveres körítés almát elnézve garantált, és mára már ezeket a telókat milliós tételben terítik, ami se az atrix se a sedna megjelenésekor nem sikerült.

    szerintem jó lesz az, én pl simán el tudnám viselni az én telómban is ha lenne...

  • #56573440

    törölt tag

    válasz B Adrian #88 üzenetére

    japp az egy kellemes készülék volt lapdockkal, meg ujjlenyomat olvasóval, meg elég durva áron. kíváncsi lennék miért nem terjedt el... a kettesben meg kifejezetten gáz helyre tették az olvasót... bal alsó sarokban? ki találta ki ezt a baromságot?

    a technológia egy dolog. hogy azt normálisan körítve, támogatva, r=1 usernek kezelhetően betálalni, az egy másik.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz thepilot #103 üzenetére

    nah mondj egy gyártót akibe nem lehet belekötni és itt bárki boldogan megteszi ;]

    komolyan kíváncsi lennék hogy melyik gyártóra mondja azt bárki hogy nah igen ezt a szintű innovációt várja el az almától. de most komolyan. htc? neeeeeee. nokia? hmfffpfffff. saaaaamsung?:D hát ha a pakoljunk a droid alá 8 magot meg a tv részleg kijelzőgyártósoráról áttalicskázunk pár panelt, fröccsöntünk rá némi műanyagot aztán jól van az innováció akkor hajrá. akkor? valahogy nem látom egyik gyártót se hogy képernyőméret növelés, és a "tegyünk a droid alá valami mégnagyobb procit" nagyon nagyon ritkán a "legyen használható közeli méretű aksi benne" mentalitáson túlmutatna.

    komolyan érdekel. melyik az a gyártó amelyik innovációja példamutató kéne legyen a többiek számára. nem a múltban. most. én nem látom

  • #56573440

    törölt tag

    válasz thepilot #105 üzenetére

    van egy nokia 620-am és roppant elégedett vagyok vele, nem adnám egy 5s-ért se ;] továbbra is áll a kérdés ekkora mellélövés után. nevezd meg a gyártód aki etalon és a miértet ;]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Remus389 #107 üzenetére

    stranslate? az kellemes, de alapvetően nem igazán érzem hogy többet tudna mint a t-translatorom, vagy a a wp féle sima translator névre hallgató cucc, ami a kamera által látott képet is képes lefordítani live, akár offline is. pl egyszerűsített kínaival életmentő lehet.

    fhd kijelző: szép, csak mondjuk 4"-ra nagyítóval felszerelve is elég az 1136*640 amennyire én láttam, abba nem igazán tudtam belekötni. persze lehetne beletenni fhd-t biztos, sőt előbb utóbb bele is tesznek majd valami ilyesmit, de pl ekkora méretben az pont egy olyan tulajdonság, ami szerintem teljesen fölösleges. ha már erőltetve se látod a képpontokat, akkor onnantól minden más csak költség ami a vásárló számára nem hoz előnyt

    az ultrapixel kamera papíron egész jónak tűnik. viszont én egy tesztképen se láttam akkora hasraesést, max az iphone látószöge kisebb, de a megváltástól azért messze van olvasatomban.

    a pureview megapixelben elég jó eresztés ez tény,de a 808 pl a kamerán kívül hulladék volt, armv6 röcögő rendszer. maga a kamera tökéletes kb, ráver köröket bármire, én kb a saját kérdésemre ennyit tudtam volna válaszolni. de azért valljuk be ez így elég karcsú mostanában. mármint hogy a nokia egy ilyet villantott. nem látom azt, hogy lenne olyan gyártó, aki folyamatosan tudna olyan új dolgokat hozni minden termékfrissítésre, amire kapkodjuk a fejünket. azért kérdeztem, mert én úgy érzem, kb egyik se töri halálra magát, és nincs az a tűzijáték.

    azt meg szerintem senki se várta hogy komoly fejlődés, designváltás, stb lesz. 3-3s, 4-4s lépés se hozott radikálisat, sőt. itt is ezt a kört futják le. majd a 6 meglátjuk mit hoz be.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Remus389 #110 üzenetére

    nemár. nem is fanboykodtam...

    mit bagatelizáltam? hogy annyit mondtam, már vannak appok pl wp-re is ami tud mindenféle fordítgatást hasonlóan? hogy meg mertem kérdőjelezni egy fhd panelt egy 4"-os képátló mellett? hogy az összes eddigi teszt azt mondja az ultrapixelre hogy oké, jobbnak kéne látnunk a felvételeket, de úgy igazából hááááát határeset? aztán persze elismerem hogy a pureview atomkirályság és az tényleg hozott valamit?

    nem bagatelizálok. csak próbálok rávilágítani, hogy

    1: akinek egy kis esze van az sejtette hogy itt nem lesz nagy ugrás
    2: az almával az élen a jelenlegi telefonbizniszben nem igazán érzem azt, hogy akkora robbanás lenne. persze ott a samu ai 2x4 magos telefont hozott be, csak épp kb játékok használják ki, aki meg 200k-s telefont vesz az ritkán játszik, ezen túl a rendszer szempontjából fölösleges kb, és persze a parádés one formaterv, amire kalapom mélyen le, mert személy szerint képeken ledöbbentem, élőben pedig még sokkal szebb.

    nem bagatelizálok. csak próbálok racionális választ keresni a problémára. egyébként meg elég végignézni az összes telefonos hírt, kb minden gyártónál ugyanez megy. vagy a samu van szivatva hogy megint kihozza alsókatba a szemetét fél "-al nagyobb kijelzővel meg 50mhz-val gyorsabb procival, vagy a htc, nokia, moto halálhírét keltik, vagy mint épp most, a már megint nem fejlődött semmi semmit az almánál vonal van.

    én azt látom hogy itt tényleg senkinek nem jó semmi, és érdekelt volna, hogy van e valami amire azt lehet mondani hogy na igen ezt így kéne csinálni.

    hozzátenném hogy egy sörrel belsőségesebb viszonyt tudok ápolni mint egy telefonnal, tehát fanboyoktól messze távol állok ;)

Új hozzászólás Aktív témák