Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz misx #1 üzenetére

    peeeersze :D a javasolt konfiggal a vanilla elketyeg élvezhetően, de modokhoz érdemes masszív vasat alátenni szerver és kliens oldalon is.

    java, szal ez ilyen sajnos.

    bár ez az a játék, amit konzolon nem is játszanék, elsősorban mert az irányítása továbbra is egérrel billel az ideális, a pc verzió gyorsabban és gyakrabban frissül, modolható, stb. ettől még szép eredmény :R

    ahogy látom egyhamar nem fog csillapodni a játék körül a vásárlási kedv, mondjuk ebben nagy szerepe van, hogy a yt-n a csapból is folyik, hatalmas közösség épült köré, és ki ne legózott volna a haverokkal kiskorában :DDD

    bip:

    olyan mint a legó. van aki 50 évesen robotokat épít technics szettekből, vagy sűrített levegővel működő v12-es motorokat...

    engem az elején a vanilla fogott meg, az alap változat, amiben random generált terepen lehet mászkálni, felfedezni a haverokkal, építeni bármit. aztán persze másnap rájöttem hogy vannak modok, és hogy ezekkel gyakorlatilag a lehetőségek tárháza végtelen. fúziós reaktortól a tankon át a zöldségeskertig akármit csinálhatsz.

    legó az egész. az meg miért volt móka amikor gyerek voltam? mert csak a képzelet szabott határt hogy mit és hogyan építek meg. pl engem kikapcsol ha csak egy fél órára is ülök le elé. pedig annyira nem lehet ;]

    [ Szerkesztve ]

  • golya87

    őstag

    válasz misx #1 üzenetére

    Ahogy nézem a grafikáját, mehetne, sőt RPi-re van server is. De - bár nem vagyok up-to-date - én úgy tudom, hogy nem túl optimalizált játékról van szó.

Új hozzászólás Aktív témák