Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    Nagyon jónak tűnik ez az AA videók alapján. Donutcrafton kicsit ódzkodtam tőle, hogy úgyis kikopik majd, ha feljönnek a régiek mellé és nem áldoztam rá sok időt. De valójában méltó folytatása a megszokott és ismert teches pakkoknak, jópofa és használható cuccai vannak, sok 1.10-es pakknak alaptartozéka lesz ez a mod szerintem, főleg ha az ismertek közül nem hoznak át párat 1.7-ről. Eddig se Thermalt, se Buildcraftot nem nagyon láttam még, van minek a helyére jönnie.

    A lézeres megoldásai jónak tűnnek, a fantom cuccaik is. Daráló, sütő, elég sok energiatermelő. Van quarryje is, durability javító gép, xp gyűjtő, farmer, horgászó stb. Az üvegházblokkok nagyon jópofák, meg a kukacok is, elég gyors kertészkedést tesznek lehetővé.
    Persze még ismerni kell az előnyeit, hátrányait, működésüket a gépeknek mikor komplett egésszé vannak beépítve bárhova.
    Nagy részére van alternatíva még a szegényes 1.10 ellenére is, EnderIO, ExtraUtils, Immersive le is fedi nagy részét, de ez minden pakkban így van.

Új hozzászólás Aktív témák