Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rendon

    tag

    válasz Roland-87 #1140 üzenetére

    Én már 1 éve és 4 hónapja használom! Átlagba nekem havi 50GB adatot forgalmazok, és ebbe benne van kisebb nagyobb megosztás is! De még nem szóltak rám! Sőt mikor előfizettem,akkor nagyon élveztem hogy korlátlan, és minden szart megnéztem rajta, akkor volt 70-80GB adatforgalmam az adott hónapban, és még akkor se szóltak! Itt egy esetről tudok akire rászoltak, de az le is írta ide, hogy torrentezett vele! Amikor előfizettem, akkor meg kérdeztem hogy ezt most mennyire korlátlan! Azt mondták ha rendeltetés szerűen használom, akkor több terrabájtot is forgalmazhatok vele, de az hangsújozták hogy, ne torrentezzek vele!
    Nekem ez így teljesen megéri, főleg hogy az én csomagom ami 6000ft, most meg 9990ft-ot kéne hogy vizessek ha ugyan arra a csomagra szeretnék előfizetni!

    [ Szerkesztve ]

  • Uthenger

    aktív tag

    válasz Roland-87 #1140 üzenetére

    Az nem eletszeru hogy mindennap 5-6 orat youtube videokat nezz a mobilon
    Itt egyszeruen arrol van szo, hogy otthoni netnek hasznaljak, mert gyorsabb mint az adsl...

    1 gyengebb telefonnal megosztva vagy usb stickkel hasznaljak torrentre, de tisztelet a kivetelnek,
    aki hetente tobb linux disztribuciot tolt le termeszetesen:)

    Szerintem az atlagos ember dolgozik v suliba van, nincs ideje tobb oranyi videot megnezni, otthon meg felmegy a sajat routerenek/modemenek a wifijere es azt hasznalja.
    Ha meg sorozatokat nezek akkor letoltom, atmasolom a telefonra es ugy nezem, szinten otthon amikor van 1 kis szabadidom...

    [ Szerkesztve ]

    Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

Új hozzászólás Aktív témák