Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    Meg is írtam a magamét a UPC-nek!

    "Tisztelt UPC! 2 Kérdésem lenne még a freedom mobilcsomaggal, amit most kötöttünk meg páran ismerősi körben! Fórumozók írják, hogy 5 gb a korlát, azaz mégis korlátozott? Az, hogy sokan másra használják mint kéne, megosztják a netet stb. ,arról én nem tehetek, de 5 gb amúgy is hamar lemegy, youtube, vagy képnézegetés flick-ben, vagy ha egész nap a net be van kapcsolva, tök standard használatnál (nem töltök le, nem mobiltévét néző stb.), simán megvan az 5 gb, ha használom, ekkor szól a UPC, hogy ejnye bejnye? Mert akkor ez NEM korlátlan csomag! A másik kérdés, van ez a wifi free, és írják ezt is fórumokban, hogy igénybe kell venni mert akkor baj lesz ha nem..mondom tessék? 1. Nekem elég a mobilnet, meg itthon a routeremre csatlakozok rá, a upc cisco routerére és ennyi, én nem akarok más wifi free upc hálózatot használni, amit állítólag valami feltétel, de ezt se mondta a kutya se! Most ez mit jelent?! Várom válaszukat!"

    [ Szerkesztve ]

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák