Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz Alexios #13371 üzenetére

    Szerintem: fejleszteni ezerrel, mert kiröhögnek az androidos kollégák, hogy nem tudom megmondani az adatforgalmat, nem tudok akksit monitorozni (tudom törve megy, de nem fogok wp7-et törni), nincs skype stb.

    Ezek userként olyan egyszerű dolgoknak tűnnek. Meg kell kérdezni, hogy mi hiányzik a legjobban és azt előrevenni a fejlesztésben, és kivenni a szelet a többi platform vitorlájából. Most ez a lista egyáltalán nem csökken, csak van egy ígéret, hogy majd a következő főverzió talán tudja. Aham, akkor azok a milliók, akik naponta belépnek az okostelefon piacra, majd talán megfontolják, hogy év végén esetleg vesznek wp7-es készüléket.

    Olyan nagy dolog lenne legalább azokat az API-kat megírni soron kívül, amik ezekhez hozzáférnének, tehát lehetne alkalmazásokkal pótolni a hiányzó dolgokat? Most vagy komolyan gondolja az M$ és fejleszt, vagy örökké az lesz, hogy marginális részesedés mellett örökké csak várunk a következő főverzióra, hogy bezzeg majd az.

    Most lehet csak nekem van ma nagyon rosszkedvem, de ez így mindig úgy fog kinézni, hogy amíg egy iphone premier arról szól, hogy mi újat raktak bele, addig egy wp7 meg arról, hogy mit pótoltak végre.

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák