Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    Nem csak ők, ahogy hallani a híreket, mindenki, kivéve az Applet...
    Nem értem miért, akárcsak a Mac, irreálisan drágák a cuccaik, meg minden apróságért fizethetsz.
    Lehet én vagyok a hülye, de ott az Android, méltán népszerű. Én pl. ezért is lövöm ki a Nokiát, nekem andorid kell. Meg kb. minden nokia telefon többször volt szervizbe - bátyámé, ezen az apróságon kívül agyon dicséri :D -.

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

  • TGWH

    őstag

    válasz hülyegyerek #149 üzenetére

    Igen, az nagyon nagy volt :D Simpson családban is volt egy ilyen rész, ahol Liza egészen az Apple titkos óceán alatti bázisáig elment :D
    A vicc az, hogy nem csak az Apple... pl. voltam bankban, költségekről semmi sem mondtak! Kiderült, amiért fizetek, az ingyenes...

    Most ennyi hülye van, aki megveszi a drágábbat, vagy ennyi a gazdag?

    Nokiában max az a jó, hogy itthon javítják őket. De ha már mobil, akkor a szolgáltatók is lehúznak ahol érnek...

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák