Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78032384

    törölt tag

    válasz redgreg #524 üzenetére

    Miért nem írok feedbacket? Mert pusztába kiáltott szó. Persze fórumon a panaszkodás is. És olyan alap dolgok mintha az Audinak írnék jó lenne 3 helyett 4 kerékkel kiadni a kocsit, szóval tudniuk kéne ezt maguktól is. Én biztos nem fogok tapsolni nekik hogy sok év feedback alapján 2016-ban eljutottak oda egyszerre tud rezegni és csörögni a mobil és az email kliens képes helyesen megjeleníteni a HTML leveleket. Régen írtam visszajelzést magyarul, angolul is, tudod mit ér ekkora cégnél... és sok év WP közben csak azt láttam egy új funkcióra kettő régit elvesznek. Tudod hányan írtak ne csinálják ki a Rooms-t, hogy a quiet hours ne legyen Cortanához kötve, people app ne legyen köralakú a hívókép, ne vegyék el a kameragombot és még tucatnyi dolog? Tavaly nyáron asztali Windows-nál is mi értelme volt feedbacket írni hogy ne az alfa Edge legyen a default mert nagyon nincs kész, ne kukázzák még a Modern IE-t. Vagy milyen katyvasz az UI design. Nincs átgondolva az egész. Tudtad az MS leépítette a szoftvertesztelőket, szerinted mennyire érdekli őket száz random user panasza. Ezen a kicsi fórumon is láthatod a többség megeszi bármit főz az MS. Egyik részleg azt se tudja mit csinál a másik, sok döntésből visszatáncolnak, pocsék kommunikáció, a CEO-t nem zavarja a WP alacsony részesedése hiszen almán és droidon is ott vannak, ők maguk is iphone-t használnak, tegnap a fejlesztői konferencián az egyik VP is mondta nem prioritás a WP. Befejeztem a témát.

Új hozzászólás Aktív témák