Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redgreg

    tag

    válasz #78032384 #499 üzenetére

    <<<Eseményt adsz a naptárhoz milyen képernyő tartalmát akarsz ott nézegetni, előtte a + esemény gombnál már jelezted mit akarsz.>>>

    Mondjuk beállítani, a konkrét, napon belüli időpontot? Mert személy szerint én azzal szoktam kezdeni, és a végén írom be a nevét az eseménynek, mintegy lezárva a folyamatot. Tudom, tudom, MS fan...

    <<<És igen feleslegesen van eldugva az emlékeztető egy külön lapra,>>>

    Ezzel tökéletesen egyetértek. Írtam is róla visszajelzést. Ha elegen írnak, biztos javítják.

    <<<Számot akarok váltani, de 1 másodperc alatt eltűnik a zenevezérlő>>>

    Jó az az 1 sec 5 secnek is. De inkább több. És ha számot váltasz újrakezdődik. Szóval nehogy már ne tudd, ennyi idő alatt megnyomni az előre, v hátra gombot. De ha nem megy, akkor ne az MS-ben keresd a hibát. Persze ott lehetne folyamatosan, berakhatnák ezt opcionálisan, esetleg. De mondjuk engem baromira zavarna, ha több időt lenne kinn. (Tudom ms fan)

    Ja és skype: integrálva van az üzenetekben. Iszonyat kényelmes, amióta W10 van a telefonomon meg se nyitottam a skype alkalmazást, pedig a céges kommunikáció azon megy. De nem volt rá szükségem.

    Ébresztő hangerő: Igen azt nem lehet állítani, ebben is egyetértek, ez is hiba. Bosszantó apróság, mert az alap ébresztőhang jól van felépítve, de ha más számra szeretnék kelni, már válogatnom kell. (Pl.: ossian rock katonái koncertfelvétele nem begyerés erre a célra, dobszólóval indít, én meg elsőre majd kiestem az ágyból, hogy hol az ágyú) Szóval igen, hiba, erről is írtam visszajelzést.

    De most jön a kérdés feléd: Ha te nem írsz visszajelzéseket, akkor a Pici Puhának honnan a rákból kéne tudnia, hogy ez rossz? Mert az emberek döntő többsége nem változtat pl.: az emlékeztető alapértelmezett beállításain, így fel se tűnik, h jéé, ezt nem lehet hangerő szabályozni. Akinek meg igénye van rá, az meg nem szól. Mint Holland tengernagy a Bismarck elleni csatában. Úgy gondolta, majd a cirkálók hátba támadják a Német harccsoportot, ezzel megosztják a két nehéz hadihajó tűzerejét. Csak ezt elfelejtette közölni a cirkálókkal, mert szte egyértelmű volt. Az életébe került...

Új hozzászólás Aktív témák