Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch4r0n

    tag

    Össze vagyok zavarodva áhhhhhhhhh!

    A teszt előtt nagyon vártam a készüléket csoda szép szerintem amit fel lehet vállalni komolyabb társaságban is és végre valami fémes win vonalon is. Tényleg nagyon vártam a tesztet.
    Viszont most elolvasva elkeseredtem, hogy ez nagyon rossz összképet fest a telefonról. Néha már annyira de annyira negatívba megy át minden téren, hogy komolyan felmerült bennem, hogy megkérdőjelezzem a szerző objektivitását.
    Gondoltam végigolvasom tehát a fórum hozzászólásokat és itt már egy sokkal reálisabb pró kontra kezd kibontakozni, amiből az körvonalazódik, hogy nem is olyan vészes ez a telefon.

    Főleg ha azt nézzük, hogy esetemben az áll fent, hogy vörösöknél lejár a 2 éves hűségem és 20 ezer lenne kihozni a 650-et. Ennyiért már elgondolkoztató és nem egy horror árú előfizetésről beszélünk.
    Az egyenlet másik oldala viszont, hogy jelenleg egy 735-öt használok és inkább valami 750-et vagy 850-et vártam volna, hogy minden szempontból előre lépés legyen ha eljön az előfizetés meghosszabbításának ideje.
    Hozzáteszem az állapota már nagyon leharcolt a 735-nek és jelenleg narancssárga... ez egy másik történet. :N
    Gondoltam kihozom ennyiért a 650-et, a 735 meg jó lesz munkatelefonnak vagy eladom. Vélemény, érdemes kihozni vagy van vörösöknél valami best buy android?
    Komolyan kérdem ha már ennyire megy itt a kardoskodás biztos tud segíteni valaki, hátha van android vonalon is jó alternatíva.

Új hozzászólás Aktív témák