Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feka0118

    tag

    válasz cbatesz #540 üzenetére

    A rendszer sebesség szerintem jobb. De nálam akad pár bug. Mobilnet beállításikban csak 3g re lehet állítani, de lehúzva ki tudom választani a 4g és a telefon is arra kapcsolódik, tehát problem nincs csak megtévesztő. Viszont bekapcsolt alacsony energia módban többször kifagyott két játék is és találkoztam akadozással is(az animációk nállam 0,5 re van beállítva) . Ha deezeren halgatok zenét az állapotsávban nem nelenik meg a borítókép(bétánműködött) valamint ugyan it a gyári zenelejátszót húzzással nem tudom bezárni, csak ha az x re nyomok. Hát 10 ből 8 szor sikerül is megnyitni az alkalmazást a bezárás helyett. Valamint a menüben ami a bétán magyar volt most angol lett. És a jelszó beírása esetén csak rendszerbillentyűzet használata nem működik. Ezektől eltekintve gyorsabb a rendszer, nállam az akuidő jobb, a játékok jobban futnak,pl asphalt 8, bétán mediumon volt élvezhető most high on is(ez subjektíb kinek mi az élvezhető)
    . Szerintem bétáról megéri váltani, flyme5 ről hát ha kíváncsi természet vagy akkor nyugodtan, amúgy sokkal többet nem tud.

Új hozzászólás Aktív témák