Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janaman01

    addikt

    válasz robi1979 #1006 üzenetére

    méretileg azt tudom mondani talán eddig a legkisebb 5,5 colos amivel találkoztam...nem tünik annyinak:)
    ja és marha könnyű , mintha kis játék telefont fogdosnék :D7

    wifi hotspot hoz hol tudok jelszót beállitani ? nem lelem sehol :W

    [ Szerkesztve ]

    /tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

  • AllTheBest

    senior tag

    válasz robi1979 #1006 üzenetére

    Értem mire gondolsz, én is így vagyok a dolgokkal, tepsi.. .féltem tőle, megszerkesztettem 3 telefon méretét egy lapon, az akkori telefonom(Sony Z), a Xiaomi Mi3-at(másik lehetőség) és a Meizu M1 Note-ot. De akárhogy is nézzük az M1 Note(150.7 x 75.2 x 8.9 mm) és az Mi3(144 x 73.6 x 8.1 mm) túl sok méretbeli különbség nincs, pedig azért 0,5" a különbség a képernyőben.
    Az Andreano 330 tényleg oda-vissza veri a Meizuban található Mali-t. Én szerencsére egy hibátlan(legalábbis 1 hét alatt erre jutottam) telefont fogtam ki. Én is nagyon féltem, hisz ez az első kínai telefonom(ráadásul külföldről rendeltem), de személy szerint nem bántam meg. Melegedni nálam nem szokott a telefon, kamera is szerintem telefonos viszonylatban egész jó. Az akkuidő nálam a legfontosabb és ennek a Meizu tökéletesen megfelel(fentebb linkeltem egy napi használatot, 5 óra kijelzőidő és még 39%-on volt az akku). Mondjuk én általában évente szoktam túladni a telefonjaimon, de ez lehet, hogy most meg fog hosszabbodni, hisz minden igényemnek megfelel jelenleg. Minőséggel nincs gond, simán felveszi a versenyt a nagyobb gyártók minőségével(sőt az LG G2-höz képest még jobb is, hisz az recsegett ropogott).

    Mérlegeld a két telefon előnyeit és hátrányait és válassz :) Szerintem egyikkel se tudsz nagyon mellélőni :)

    Bocs a regényért :D

    Janaman01: Hordozható hotspot-ra rányomsz, azon belül pedig a Biztonság-ot átállítod WPA2 PSK-ra és meg tudod adni a jelszót :)

    [ Szerkesztve ]

    Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Új hozzászólás Aktív témák