Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Alg #71 üzenetére

    Igazából azt kell kiszámolni, hogy időd van több vagy pénzed. Szerintem ez a használt cuccozás leginkább 3 esetben jöhet szóba:
    1. Eleve ilyesmivel foglalkozol, benne vagy napi szinten, nem csak saját célra kereskedsz így élből komoly előnnyel indulsz Marcsi nénivel szemben aki csak most kezdene ezzel foglalkozni.
    2. Nagyon kevés pénzed van, ellenben időd sok. Ez pl gimis diákoknál vagy egyetemistáknál jöhet szóba. Egy részmunkaidős diákállásnál lehet jobban jársz ha erre szánod az időt mert többet spórolsz kevesebb erősfeszítéssel.
    3. Tényleg ez a hobbid és élvezed, hogy ezzel foglalkozol. Akkor eleve nem számít a pénz meg az idő, mert rekreációs tevékenység az egész.

    Amúgy én is vettem már jó áron használt cuccot, de ez inkább ilyen ad-hoc jeleggel működik. Kéne egy új monitor, felmegyek megnézem, hopsz pont van egy olyan ami elfogadható. Akkor megveszem és örülök, hogy megspóroltam 1-2 szentpityut, ha nincs akkor meg megyek egy normális webshopba. 10-20 alkatrésznél tuti nem vadászgatnék, mert nem éri meg az agybajt.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák