Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • moha21

    addikt

    válasz Parci #91 üzenetére

    no para nekem tetszik megy a gépemhez. :))

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

  • virkir

    veterán

    válasz Parci #91 üzenetére

    Azért valóban nem ártana egy nem színvakkal is átnézetni az oldalt mert ez így szvsz rettenet.
    Libafossárga fejlécek, lila kiemelés, fakózöld majd alatta szürkéskék betűk.
    Tisztára a hetvenes évek hétvégi bodegatelkein érzem magam ahol mindenki azzal festett amit éppen lopni tudott.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • macikos

    addikt

    válasz Parci #91 üzenetére

    Az rendben van, sejtettem, hogy nem ma délután láttatok hozzá "átalakulni", tudtam, hogy zajlik a renew. Biztos sokat dolgoztatok, de akkor is, szerintem és még sokak szerint ez gyengébb, mint az előző design. Leginkább a színválasztás, színösszeállítás és ezt elsősorban a fórumra értem. Az oldal az még úgy ahogy jó, csak talán még szokni kell.

    Mindegy, ez csak egy vélemény a sok közül :)

    nyunyu: Egyetértek! Engem is az olvashatóság zavar. Itt bámulom a monitort és nem "eteti" magát velem az oldal, mint előzőleg!

    [ Szerkesztve ]

  • Preda

    aktív tag

    válasz Parci #91 üzenetére

    Ez eléggé úgy hangzott mintha most nézted volna meg a Gyűrűk Urát. :)

    Grat amúgy, bár hozzáteszem nekem nagyon világos a fórum. Jó lesz ez azért így tovább.

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Parci #91 üzenetére

    "a régi design nem jön vissza, nem lesz választható, vége neki. ahogy az eggyel korábbinak is vége lett anno stb. ez van, ez a világ rendje, a dolgok véget érnek. cserébe mindig kezdődik valami más. most például ez."
    Hát ez már annyira nem hangzik barátian, ezennel akkor kategorikusan kijelentetted, hogy akkor nem lesz választható, és kész, kussoljon mindenki, aki ezért lázad.
    Akkor ezt lehetőleg tegyétek ki a cikkbe is, és akkor legalább nem fog rajtam kívül más is jönni nyalizós hangnemben, hogy ugyan, légyszi, tegyétek már választhatóvá, mert az tök jó lenne.
    Megmondom őszintén, hogy az okát sem nagyon értem, de ha elmagyaráznád, biztos világosabb lenne: profi csapat dolgozik a PH technikai részén és az új arculaton. De felfogni nem tudom, milyen technikai akadályai lennének a választhatóság megoldásának, azonkívül, hogy munka van vele. Adatbázisból lekérni a kiválasztott skint, aszerint betölteni a megfelelő css-fájlt. Vagy mittudomén, ezernyi módja lehetne, amit a programozók és sitebuilderek ki tudnának találni.
    Tényleg jólesne egy magyarázat.

    De azért azt hiszem a CSS-formázást nem lenne olyan katasztrófa megoldani, hogy annak, aki a "klasszikus" színvilágot szerette, annak mondjuk a background-color nem #E2DED5 lenne, hanem #CDC5AF, és hasonlók... :(

    Szerk.: most nyilván jobban esne, ha agyondicsérném az oldalt, de bocsi, nem tudom, ízlések és pofonok. Olvasom már egy ideje a hozzászólásokat, és érzem, hogy bántja a szemem ez a durva virító kékes szín. A korábbi sötétesebb, barnás szín kellemes volt a szemnek, tovább is szerettem olvasgatni a hsz.-eket.
    Most viszont inkább azt érzem (ájm szorri), hogy na jó, gyorsan átfutom, aztán inkább bezárom az ablakot, és nézek valami mást. Ammegnemjó.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Aktív témák