- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Redmi Note 9 Pro [joyeuse]
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- One mobilszolgáltatások
- Sony WF-C710N - átlátok rajta
- Milyen okostelefont vegyek?
- Android szakmai topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Aktív témák
-
-
Sk8erPeter
nagyúr
Azért nehéz megérteni a dolgot, mert csupán színeket (!) kellene cserélgetni, összességében nekem nincs bajom az újításokkal (mi hova került, stb., gyorsan megszokható), csakis a színnel!
És azért lenne örvendetes, ha csupán a colorokat (szöveg színét) és background-colorokat lehetne cserélgetni egy-egy skinnel, más elvárásom már nem is lenne.
Tehát csakis külön CSS-fájlokat kellene megadni, ahol egyszerűen át van írva pl. a background-color: #e2ded5;
background-color: #cdc5af;
-re.
Csak most nagyon szomorú számomra, hogy le kellett vennem a szemem a monitorról, mert annyira bántotta ez a világos szín. És előtte sosem volt olyan érzésem, hogy na jó, inkább húzok aludni, mert 6-kor kelek...Csak most, mikor elkezdte szúrni a szemem a fórum olvasgatása.
Jéééé, ez zsír, most veszem észre, hogy pont most kerültek zárójelbe a rangok!!
Köszi!
Van itt azé' folyamatos csiszolgatás! -
Sk8erPeter
nagyúr
"a régi design nem jön vissza, nem lesz választható, vége neki. ahogy az eggyel korábbinak is vége lett anno stb. ez van, ez a világ rendje, a dolgok véget érnek. cserébe mindig kezdődik valami más. most például ez."
Hát ez már annyira nem hangzik barátian, ezennel akkor kategorikusan kijelentetted, hogy akkor nem lesz választható, és kész, kussoljon mindenki, aki ezért lázad.
Akkor ezt lehetőleg tegyétek ki a cikkbe is, és akkor legalább nem fog rajtam kívül más is jönni nyalizós hangnemben, hogy ugyan, légyszi, tegyétek már választhatóvá, mert az tök jó lenne.
Megmondom őszintén, hogy az okát sem nagyon értem, de ha elmagyaráznád, biztos világosabb lenne: profi csapat dolgozik a PH technikai részén és az új arculaton. De felfogni nem tudom, milyen technikai akadályai lennének a választhatóság megoldásának, azonkívül, hogy munka van vele. Adatbázisból lekérni a kiválasztott skint, aszerint betölteni a megfelelő css-fájlt. Vagy mittudomén, ezernyi módja lehetne, amit a programozók és sitebuilderek ki tudnának találni.
Tényleg jólesne egy magyarázat.De azért azt hiszem a CSS-formázást nem lenne olyan katasztrófa megoldani, hogy annak, aki a "klasszikus" színvilágot szerette, annak mondjuk a background-color nem #E2DED5 lenne, hanem #CDC5AF, és hasonlók...
Szerk.: most nyilván jobban esne, ha agyondicsérném az oldalt, de bocsi, nem tudom, ízlések és pofonok. Olvasom már egy ideje a hozzászólásokat, és érzem, hogy bántja a szemem ez a durva virító kékes szín. A korábbi sötétesebb, barnás szín kellemes volt a szemnek, tovább is szerettem olvasgatni a hsz.-eket.
Most viszont inkább azt érzem (ájm szorri), hogy na jó, gyorsan átfutom, aztán inkább bezárom az ablakot, és nézek valami mást. Ammegnemjó. -
Sk8erPeter
nagyúr
Ez valamennyire biztató, én nagyon örülnék neki, ha lenne választható színvilág, nyilván más is.
Még egy dolog furcsa:
korábban a rangok zárójelben voltak, és jobban is mutatott. Ezenkívül valahogy épp ez emelte ki, hogy az mellékes.
Nagyobb és kellemesebb volt a régi felhasználónév betűtípusa, azzal, hogy nagyobb betűtípusú volt, kiemeltétek azt, ami lényeges. Most kisebb lett a név betűje, pedig a hozzászólás tartalma mellett pont az a lényeg, ki szólt hozzá. -
Sk8erPeter
nagyúr
Na, most jön a lincshangulat, mert - már bocsánat - nekem NAGYON NEM tetszik. Pont azért használtam MINDIG a Prohardver felületén keresztül a fórumot, és nem az ITCafé-n és egyebeken keresztül, mert számomra a Prohardveres barnás színvilág NAGYON el volt találva. Kellemes volt a szemnek, míg pl. az IT Café-s és jelenlegi kék nem. Egyszerűen virít, zavar, úgy érzem, le kell vennem a monitoromon a fényerőt...
Most akkor jöhetnek az egyedi user CSS-ek? Úgy örültem, hogy korábban nem kellett szenvedni semmi ilyesmivel, és a Prohardver az egyetlen fórum, aminek a színvilága és egésze pontosan olyan, ami számomra tökéletes, kellemes kinézetű (és még a technikai részével is elégedett vagyok, leszámítva, hogy zavaró, hogy a POST adatokat ismét el akarja küldeni a böngészőnek F5-tel történő frissítéskor, de ez most mellékes), tehát eddig maximálisan elégedett voltam vele. Huhh, számomra nagyon ijesztő és szomorú volt, amikor olvasgattam a PH-t még a régi arculattal, frissítettem, és már ez az új felület fogadott.
Gratulálok minden eddig technikai fejlesztéshez, de sajnos az új dizájnhoz nem tudok gratulálni...És emiatt szomorú vagyok.
Nem gondolkoztatok azon, hogy esetleg beállítható lenne a régi sablon, választható lenne, hogy mondjuk "classic" vagy "modern" skint szeretnék beállítani a PH-nak?
Szerintem rajtam kívül van még olyan ember (még ha ide inkább a dicsérő szavakat merik csak beírni a hozzászólók - lásd tipikus "hát furcsa, de majd megszokom"-jellegű hozzászólásokat), aki ennek örülne. És mivel elég profi csapat dolgozik a Prohardveren, a technikai része is biztosan megoldható lenne.
Csak első ötletként a júzerekhez az adatbázisban még egy mező tartozna, hogy melyik design-t választotta, és annak megfelelően betenni a
<link href="/css/common_v31.css" type="text/css" rel="stylesheet" />
sort a HTML-részbe, aminél a "common_v31.css" változna csupán. Ha két template lenne, már az is csodás lenne, legalábbis számomra. Pl. a jelenlegi alap a "/css/common_v31.css", a klasszikus pedig a "/css/common_v31_classic.css" lenne, vagy valami hasonló...Persze gondolom sok fájlban ennek megfelelően kellene átírni sok mindent, de azért nem tűnik megoldhatatlannak.
Köszi, ha valaki reagál erre, és esetleg megfontolja.
Szerk.: azért oltásokat nem kérek, hogy mekkora barom vagyok, hogy nem fogadom el az újítást.
Aktív témák
Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Házimozi belépő szinten
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Milyen autót vegyek?
- Autós topik
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Honda topik
- Hardcore café
- További aktív témák...
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- UHH! HP EliteBook 850 G8 Fémházas Multimédiás Laptop 15,6" -40% i7-1165G7 16/512 Iris Xe FHD EU-HUN
- IBM PS/1 2168-552 486SX-25
- ASUS ROG Strix RTX 2080 Ti OC 11GB
- Acer Swift 3 (SF314 54) i5 / 8GB RAM / SSD / FullHD / kiváló állapotban!
- DELL, HP gyári töltők, sok db. 7,4x5mm - 4,5x3mm + USB-C/Type-C 65W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- AKCIÓ! Dell Precision 5820 XL Tower PC - Xeon W-2123 112GB RAM 512GB SSD 1TB RX 580 8GB Win 11
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép PC Játékra! I3 10100F / RTX 2060 12GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Kingmax 1x2GB DDR3-1333 RAM
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest