Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiliman

    tag

    válasz Habib[HUN] #772 üzenetére

    Anno mikor megvettem i5-el és gtx675mx-el az Imacet akkor az egy elég erős vasnak számított. Mert az nem egy sima 675mx-hanem mac edition amiben több a shader stb. Még egy általam épített gtx 570-es masináról váltottam és annál jelentősen erősebb volt. Akkor címek is nagyon szépen mentek max felbontáson, ma már sokkal kompromisszumosabb de midnenre alkalmas. Új Imac akkor lesz ha rendesen megtudják hajtani az 5k-s kijelzőt.

    Egyébként nekem is a legtovább a telóm bírta ki, nekem is windows phone-om volt. Igaz nem egy rendes mivel 7.8-assal ment (lumia 800), a szisztéma miatt jobban jártam egy iphone-al. Nagyon kényelmes így az élet :D. Igazából annyi a lényeg, hogy nem is érzem azt, hogy van egy telefonom, lumia 800-nál sokszor éreztem...egyébként mai napig működik teljesen tökéletesen az is, a fő baja inkább az volt, hogy nincs rá program és a mindennapi dolgokat nem tudtam elintézni normálisan. (Nyilván egy 10-es teló sokkal jobb, de a jó öreg beszippantós apple szisztéma rám is hatott).

    Az is látszik, hogy az azonos kategóriájú laptopok pont annyiba kerülnek mint egy macbook. Eleve ez a kijelentés, hogy túlárazott valami az baromság. Akkor van túlárazva ha nemlehet eladni ;] .

Új hozzászólás Aktív témák