Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bebuci

    tag

    válasz babosmiki #609 üzenetére

    Nagyon minőségi. Lesz állkoppanás az első találkozásnál. A képernyő szerintem legalább note 7 szint, az érintésvezérlés sokkal jobb mint az s7-en, a Home gomb nagyon jól lett kitalálva(pont ott van ahol lennie kell), nagyon pontosan működik. A menüt könnyű előcsalni a képernyőn le fel történő huzogatással. Egyébként a virtuális gombok egyáltalán nem zavaróak (pedig féltem ettől)... Az ujjlenyomat olvasó tényleg megkíván egy kis gyakorlatot (s8+ esetében főleg), de nem olyan katasztrófa mint azt itt többen leirták. De az állkoppanás szerintem a méret és kényelem miatt lesz elsősorban. Jobb kezemben a note 4 igazi péklapátnak hatott a bal kezemben lévő s8+ hoz képest. Hihetetlen... S8+ nagyjából 5'8 collnak, az s8 max 5'2 nek tűnik. Kézben tartva mindkettő még jobb benyomást kelt. Én személy szerint a fekete s8+-t venném, annyira impozáns,és egyáltalán nem tepsi. Szerintem így elsőre kb akkora a fejlődés az s7 edgehez képest mint amit az s7E produkált az elődjéhez képest.

    [ Szerkesztve ]

    HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

Új hozzászólás Aktív témák