Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz TechN7ne #1314 üzenetére

    Akkor vettél végül?

    Súlyra grammra megegyezik, mindkettő 240g.

    A notch meg: lejjebb van, de igazából jók meg szépek az animációk, nem fogom fel hátránynek, de notch-ot semfogtam fel annak. Jó, ahogy animál és mutatja egyből az aiprods töltöttséget (ami eddig is pop-up volt persze, de most betették ezt is ide). Meg nyiélván ezer másra is jólesz, ugyangy, ahogy a lockscreen widgeteknél, itt is meg kell várni, hogy az appfejlesztők miket hoznak ki belőle.

    Kisebb akku? Ja, valami 20 mAh-el? Az már azért mennyiség :D

    Nyilván, kicsi dolgok ezek, hogy megéri-e mindenki döntse el maga, én eddig mindig rábeszéltem magam az aktuális iPhone-ra (ésszerűséget mellőzve), max annyi történt, hogy nem rögtön,hanem megjelenés után pár hónappal vettem meg.

    Ha nem vettél még, te is csak itt győzködöd magad, aztán a végén meg úgyis megveszed.

    Akku: 6kor vettem le a magsafe töltőről, megy az AOD, SOT eddig 2 óra 10 perc, 80%-on vagyok.
    Majd pár nap után tudom megmondani, hogy milyen a 13PM-hoz képest az új, mert a szokásaim nem változtak.

    Kamera: Te is azt mondod, 11PM jobb képeket csinált, mégis 13PM-et használsz. ;]

Új hozzászólás Aktív témák