Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ctvagyok

    őstag

    válasz dane #311 üzenetére

    Érdekelne a többi gyártó innovációja, amit a samsungból hiányolsz? Persze jobb lenne fullhdvel meg 64 bittel mi? Vagy ip védelem meg vérnyomásmérő esetleg sokkoló hiányzik?? Értem én hogy biztos szar , mert szamszamszung.Meg a fém prémium.Biztos neked az egered és a billentyűd is fémbűl van, meg a fakanalad is.Fém sajnos karcolódik.Műanyag is, de azt legalább lecserélem simán ebayről.Bárki más ad ki műanyagból készüléket az nem gond értem én. Szerencsére lehet venni más gyártótól is.Mondjuk ha üveg lenne hátul is az jól nézne ki. Azért 1-2 tesztet megvárhatna mindenki mielőtt leszarozza.Persze ha olyan lesz meghajlok előttetek.A túlárazott samu termékekkel nem vitatkozom, de a többi gyártó is ritkán ad ki olyan telót amire azt mondanám hely ez mánd döfi...

    Itt egy telefon ami jól néz ki ( szerintem ), simán belefér a zsebbe, vékony káva.Cserébe szar aksi, meg nincs rádió sem bővíthetőség, és lehetne full hd is ennyiért.Nem egy tökéletes telefon, de azért vannak előnyei.

    Azért várjuk meg a Z3c-t, mert szerintem közel egy kategória a kettő.(nameg a Z3C árát)

  • ctvagyok

    őstag

    válasz dane #323 üzenetére

    Kár, pedig egy fém billentyűzet biztos egyedi és forradalmi design lenne, ha már a HTC ONE sorozata az a fémház miatt :) Várj vízálló is lesz akkor.Meg csak az tudjon rajta gépelni akinek benne van az ujjlenyomata. :)) Nyugi minden fém lesz nem csak a keret.Szerintem ezzel kaszálnék. ;]
    LG lézeres fókuszizéje, Nokia pureview és lumiák jófajta kamerája (nemmintha s5 vagy iphone 5s rossz lenne sőt).Ezek újítások.Nem pedig a beázós sonyk.Persze iphone ujjolvasója az nem semmi.Értemén hogy el kell adni mindenkinek valahogy.

    És én sokszor berakom a FM rádiót.Szerintem ami nem ájfón, abba legyen FM rádió.Egyesek az értesítési leden lovagolnak.Nekem ez meg hátlapi led az must have egy telefonban.Ha normális áron lesz korlátlan net, akkkor nem fogom igényelni a rádiót.

    [ Szerkesztve ]

  • Dealer95

    őstag

    válasz dane #323 üzenetére

    Design innováció?
    Ilenekre gondolsz?

    LG G2 (hátlapi kezelőgombok),
    LG G Flex (hajlítható, hátlapi kezelődombok)
    Samsung Galaxy Round ("hajlított Note 3")
    YotaPhone (2 kijelző; 1 sima 1 e-ink)
    vagy egy régi példa: LG GD900 Crystal (átlátszó gombsor)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák