Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ctvagyok

    őstag

    válasz dane #311 üzenetére

    Érdekelne a többi gyártó innovációja, amit a samsungból hiányolsz? Persze jobb lenne fullhdvel meg 64 bittel mi? Vagy ip védelem meg vérnyomásmérő esetleg sokkoló hiányzik?? Értem én hogy biztos szar , mert szamszamszung.Meg a fém prémium.Biztos neked az egered és a billentyűd is fémbűl van, meg a fakanalad is.Fém sajnos karcolódik.Műanyag is, de azt legalább lecserélem simán ebayről.Bárki más ad ki műanyagból készüléket az nem gond értem én. Szerencsére lehet venni más gyártótól is.Mondjuk ha üveg lenne hátul is az jól nézne ki. Azért 1-2 tesztet megvárhatna mindenki mielőtt leszarozza.Persze ha olyan lesz meghajlok előttetek.A túlárazott samu termékekkel nem vitatkozom, de a többi gyártó is ritkán ad ki olyan telót amire azt mondanám hely ez mánd döfi...

    Itt egy telefon ami jól néz ki ( szerintem ), simán belefér a zsebbe, vékony káva.Cserébe szar aksi, meg nincs rádió sem bővíthetőség, és lehetne full hd is ennyiért.Nem egy tökéletes telefon, de azért vannak előnyei.

    Azért várjuk meg a Z3c-t, mert szerintem közel egy kategória a kettő.(nameg a Z3C árát)

Új hozzászólás Aktív témák