Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaffa75

    őstag

    válasz Rhino666 #1321 üzenetére

    ezek rögtön tartalmasabbak!

    -TW helyett használhatsz bármit, pont ez az android legnagyobb előnye (nekem sem tetszik!)
    - a kijelzőt senki nem látta még innen élőben, addig kár aggódni
    - kamera: ne is próbáljon meg senki színeket nézegetni monitoron, nem lesz az igazi, és keveset is ad vissza... (tapasztalat)
    - akkuidő: pont azért van 8 mag hogy mehessen takarékosan (vagy a 4 "kicsi", vagy a 4 "erősebb"), nem mókusok, hogy a magokat gyűjtögessék :D - energiamegtakarítás a cél! Ugye az akksi is nőtt, gondolom a kijelző fogyasztása miatt...
    - hogy gagyifon vagy nem ez szubjektív, senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez... :DDD (itt jegyezném meg, hogy én sem igazán S3-at szerettem volna venni egy Razr I után/helyett, de egyenlőre nem bánom!)

    szvsz ennyi ember nem tévedhet, ha az S3 is ekkora eladást ért el! :U
    A marketingről meg annyit, hogy mindig költeni kell rá (nem teljesen = a hype-al), akkor hoz is pénzt! Ebben az Apple és a Samsung élen jár, a többiek kevésbé. Mi ezzel a baj?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák