Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Béééla #93 üzenetére

    "Mondjuk ha ilyen régóta tőzsdézel igazán írhatnál valami érdemit"

    Megkerdezhetem , hogy mit szeretnel, mit irjak ? Jelenleg ott tartba topik, hogy leirja valaki hogy : ha van hozza erzeke , kezdotokeje stb, raszanja az idot meglehet elni belole, erre jon emberunk (egyel felettem) es leirja hogy jaa mlm meg beetetes stb. Mond hogy milyen erdemi informaciora vagy kivancsi a tozsdevel kapcsolatban es leirom neked. De egyelore itt most az van, hogy van aki kereskedik, meg van aki beleugrott nulla tudassal, elbaszta az osszes penzet (egyertelmuen) , most minket hibaztat mert ugye azt mi vettuk el es szar az egesz vilag, meg vannak paran akik odaig jutnak hogy ez rablas meg lopas, mert masok vesztesegebol lesz masok nyeresege.

    Szivesen leirok barmit, de vilagosan latszik hogy csak annyi a cel, hogy legyen mibe belekotni. Arrol nem is beszelve, hogy ameg en pl nem szolok le senkit hogy mit csinal es mit nem, nekem meg egy-ket embernek itt mar vilagosan leirtak, hogy basszuk meg magunkat amugy. Ettol fuggetlenul tenyleg szivesen leirom amire kivancsi vagy.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák