Hirdetés

2018. június 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Jól hangzik. Kíváncsi vagyok milyen árat társítanak hozzá.

(#2) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Jó lesz ez a kirin 670, de a microUSB-t nem értem.

Finn the human

(#3) ghiottone válasza Matada2.3 (#2) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

A Honor 7x-ben az nfc is hiányzik, de ott 4/64-es verzió van 659-el.

Eladó Moto X4: https://goo.gl/uZhBFL --- Moto Z2 Force bemutató nemsokára

(#4) RareParrot válasza Matada2.3 (#2) üzenetére

RareParrot
(senior tag)

Én ezt a Kirin 670 -et sem értem igazán. A CPU 8 mag helyett 6 magos lesz, cserébe az elődökhöz képest kap egy erősebb GPU -t, ami még így is gyengus.

[ Szerkesztve ]

(#5) Ricardo válasza Matada2.3 (#2) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Kaphatott volna USB C portot.

(#6) Matada2.3 válasza RareParrot (#4) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Szerintem, a Huawei talán a kyro magos 635 ellen akarja majd bejátszani. :F Bár tippem nincs, hogy milyen ereje lesz, mert ilyen grafikával 660-hoz lenne közelebb.

Finn the human

(#7) jUUh

jUUh
(őstag)

Hihetetlen, hogy mekkora trend lett az a 18:9-es képarány...

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB

(#8) ZooLLeR

ZooLLeR
(tag)

Elírás
"A Huawei Nova-széria még idén új taggal bővülhet, a jelenlegi információk szerint a harmadik mdoellgenerációt megkezdő "

Az élet rövid, de ha elcseszed mégrövidebb. Privátra illik válaszolni.

(#9) Jassz válasza jUUh (#7) üzenetére

Jassz
(kvázi-tag)

Az még nem lenne mindenkinek "gond", inkább azt nehezményezem, hogy szinte mindegyik 5.9 collos.
Kivétel az s8 ami 200ezer ft és a q6 ami meg olyan tökéletesen semmilyen.
Remélem jövőre nem csak 15-16 centis telefonok lesznek :)

(#10) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Mára is egy új Huawei ;] (ami a P10 kamera csík nélkül) Yes!

LG V30

(#11) joelke HU válasza Jassz (#9) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Nem, persze, hogy nem. Jövőre már 20-25 centisek lesznek. :))

[ Szerkesztve ]

Nokia 8 - blue

(#12) blackrulz

blackrulz
(PH! nagyúr)

No a magparának vége, most jön az új trend a kamera? :DDD

Samu jövőre s9-be bele kell tegye a 6-ot, hogy az iphoneba jöhössen 12 ;]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#13) <Adamsky> válasza jUUh (#7) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Sajnos. Komoly összegben mernék fogadni, hogy jövőre az összes telefon ilyen lesz. A gyártók teljesen bele vannak bu*ulva.

(#9) Jassz
Annyira emlékszem, mikor először megláttam az S8 szélességi adatát. Szabályosan a levegőbe csaptam. Végre egy telefon, ami jó méretű lesz nekem. Aztán megnéztem, hogy milyen hosszú ... :(
Sokan hangoztatják, hogy ezek a 2:1 képernyő arányú készülékek sokkal jobbak, mint a korábbi 16:9-esek, mert gyk. ugyanakkora készülékházban sokkal nagyobb kijelzőt kapunk.
Ezzel csak az a baj, hogy a plusz helyet nagyon kevés dolog használja ki (pl.: film, képek jó eséllyel sose fogják), és van pár - nyilván régi app. - ami még hülyén is néz ki.
Aztán a kb. ugyanakkora (készülék magasság) is hibádzik, mert azért csak hosszabb (pl. S8 vs. P10). És - nekem speciel - minden mm számít, mikor a zsebemben próbálom hordani a telefont. Egy S8-al - kis túlzással - én tökön szúrom magam.
Ennek a szófo*ásnak az lett volna a lényege, hogy én a 16:9-es képarány + minimális káva (S8-as, 16/9-es kijelzővel) látnám a megoldást. Utóbbi beteljesülésére viszont - a dolgok jelen állása szerint - egy lyukas garast nem adok. :(

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#14) holozis_HUN válasza <Adamsky> (#13) üzenetére

holozis_HUN
(PH! kedvence)

Szerintem az a szitu, hogy nem igazán van hely.

Vegyünk egy mezei 16:9-es telót kisebb kávákkal --> kisebb lesz az egész telefon. És ugyan azoknak kellene elférnie benne, mint egy normál 16:9-es telóba. Ehhez a legegyszerűbb és járhatóbb mód az aksi csökkentése, melyet senki nem akar.

2:1 kijelzős telóban az a "jó" hogy nő a képernyő (számilag) és a telefon nem szélesedik, viszont magasodik, így ugyan úgy el fér minden benne. Ezálltal az user örül, hogy át tudja érni a 6 colos kijelzőt. Szerintem leginkább ez lehet a háttere.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15) Lami66 válasza <Adamsky> (#13) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

Na, azért akadnak minimálkávás mobilok 16:9-el is. Nekem pl. ZUK Edge van (nem röhögni!), 5,5"-os kijelzőt belerakták 143 mm magas házba úgy, hogy még az ujjlenyomat olvasó is az előlapon maradt.

[ Szerkesztve ]

(#16) Kölyök1990 válasza jUUh (#7) üzenetére

Kölyök1990
(senior tag)

De amúgy valaki eltudná nekem magyarázni, hogy miért?
Van ennek valami értelme, vagy csak "ezaz új trend hát csináljuk..."?

(#17) <Adamsky> válasza holozis_HUN (#14) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

... ezen már én is agyaltam. Mármint, hogy mi fér el mi nem. Az a baj, hogy mi (én legalábbis biztos) nem fogjuk tudni megmondani a tutit. Mondjuk én a vastagságot szívesen feláldoznám a szélesség és a hosszúság oltárán. Ez a hülye képarány úgy kellett a gyártóknak, min egy falat kenyér. Így tényleg lehet növelni a képernyő felbontást / méretet (ezzel együtt pedig az igényt a több RAM-ra és az erősebb SoC-ra). Az ugyanis látszott, hogy a flagship-ek jelentős része előbb 5"-on, majd 5,2"-on időzött (a nagyon durva kijelző méreteket nem merték ide behozni). "Szerencsére" itt van most a 2:1, és már most biztosra veszem, hogy lesz ennek még folytatása. 2020-ra tuti jön a 20:9-hez képarány. :D
Ejj, de várom mát az összehajtható kijelzőt... ;)

Anno még visítva röhögünk ezeken, most meg... :W

(#15) Lami66
A ZUK tényleg nem annyira magas, csak - nekem - széles lenne. Mint lentebb írtam, nekem széltében az S8 volt ideális (szélességben).

[ Szerkesztve ]

(#18) Deck

Deck
(PH! nagyúr)

A 18:9 képerány a legjobb. ;)

PSN ID: deck91_x

(#19) <Adamsky> válasza holozis_HUN (#14) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Ez még nyilván fikció, de ha mégis megcsinálják ... akkor az Android-osok egy része (köztük én is) nagyon fognak irigykedni.
Ábelt idézném: DE MIÉRT nincs még hasonló droid vonalon??!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.