Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz #71562240 #63 üzenetére

    Egyetértek ezzel a megállapításoddal "a valóság szerint rontja a hangminőséget, függetlenül attól, hogy én válaszolok. Ez személyfüggetlen, ez "nyelvtanfüggetlen", ellenben valóságfüggő." Egyetértek mert jóval később te és előtted sheratan elmagyarázta :K

    Gondolom ezt kiinduló pontnak elfogadod.

    Azonban és ez a lényeg a kérdésem feltevése pillanatában ezt nem tudtam. :( Mellesleg ha tudom nem kérdezem. :K

    Rossz hírem van, ebben az esetben sincs igazad a "szerinted" szó használatával kapcsolatban, két ok miatt sem:

    1. Az első bekezdésemben írt dolgokat nekem a kérdésem feltevése előtt is tudnom kellett volna, mert akkor valóban nem állíthatom azt hogy "szerinted". Akkor viszont miért kérdeztem volna meg?

    2. Másrészről, mi nem ismerjük egymás tudását, legalábbis én a nevedből nem tudhatom előre, hogy amit állítasz az úgy van e vagy sem, legfeljebb azután, ha ezt elmagyarázod, amit kezdetekben nem tettél meg, csak közölted velem.

    Ezért sem mondhattam mást mint azt hogy "szerinted". (A nyelvtani októl teljesen függetlenül.)

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák