Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    senior tag

    válasz <Lacy85> #280 üzenetére

    Na, jön a régi-új hittétel újabb érvként: a térítő huaweiesek.Én itt olyanokat olvasok, hogy igen, kompromissszimus a rendszer, mindenki más miatt használja, valóban a nagy átlag elretten tőle, esnek az eladások, de majd meglátjuk mi lesz stb stb. Egyébként ez egy huawei telefon topikja, tehát mondjuk ha huaweiesek mint a huawei KÖZÖSSÉG (jaja szekta) pár tagja ide is írta volna mint belső, célzott topikba hogy úúúú de jóó jön az újabb hms csoda, ahh elélvezek, nekem eddig is hms volt, de ez még királyabb hms lesz és még több böngészőt rakok rá, hogy minden is fusson azok alól. Plusz még azt is ide írták volna, hogy uhhh az idióták akiknek nem lesz ilyenje, sose' tudják meg mi a jó élet, mert ez a hms egyszerűen orgazmikus, és gyertek térjetek át erre, akkor megérteném, talán. De hát én ilyen nem olvasok. Külső, nem huawei topikokban sem. Mndehol csak azt olvasom, még a xiaomi megjelenésnél is (nálam, bocsánat, kína rajongóként ez kötelességem, hogy olvassam) hogy ez sz..r, aki használja és aki kicsit is védi a többieket az általánosítástól, bélyegtől, az meg hülye, térítő szektás ökölbe szorult kezű, izzadó vérbeforgó szemű izéke.. És nézzük meg az első hszt akár itt. De az még csak elmegy, mert a telefonról szólt de a flame-hez megadta jól az alaphangot.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák