Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atis78

    tag

    Nem igazan ertem miert megy annyira a kopkodes a hir kapcsan.
    A jelenlegi mobil akkumlatorok nagyjabol 400 toltesi ciklus alatt elvesztik a kapacitasuk 20%-at(es igy tovabb). Szoval aki naponta tolti es meriti keszuleket 1 ev hasznalt utan mar eszrevehetoen rovidebb uzemidovel kell egyutt eljen.
    A gyorstoltes miatt pedig nem 20%os degradacioval kell szamolni hanem joval tobbel. (szoval oruljon mindenki annak hogy sok gyarto egymasra licital ezen a teren kell az nekunk nagyon)
    Ha az uj technologiaval gyortoltes mellett bir hasonlo degradacioval 1500 ciklust egy akksi akkor az azert eleg komoly elorelepes az en szememben. Mindezt ugy hogy gyakorlatilag "csak" az egyik elektrodan kell valtoztatni minden marad a regi, ami nem utolso szempont amikor arrol van szo hogy nem kellenek uj gyartosorok azok helyere amiket most hasznalnak es milliardokat oltek bele.

    Mostanaban egy csucs keszulek siman korrekt teljesitmenyt nyujt akar 3-4 evig is max az akksi uzemideje miatt cserelik oket le legtobben. 30% os akksi felar nem hinnem hogy tul nagy ar azert hogy ritkabban kelljen keszuleket cserelni. Nekem szemely szerint megerne.

    Azzal kapcsolatban meg hogy valami mukodik meregdragan laborban es hogy a gyartosor 2 masodpercenkent fossa nagy mennyisegben elerheto aron oriasi kulonbseg van. Legtobbszor ezen bukik el minden uj fejlesztes hogy nem lehet nagy mennyisegben gazdasagosan gyartani. Ide eljutni sosem par honapos melo. De aki mar fejlesztett eleteben barmit tudja hogy megy ez.

    Szoval szerintem frocsoges es fikazas elott erdemes kicsit elgondolkodni. Peace :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák