Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz borg25 #63 üzenetére

    "NMAP és a Wireshark elfut windows alatt még nem teszi bajnok gépé."
    Speciel nem fut le rendesen, csomó típusú scant nem lehet csinálni socket korlátozások miatt (főleg UDP), ha nagyon sokáig hackeled lehet hogy megy, de nem éri meg azt a vesződést egyáltalán, főleg hogy kockáztatod a helyes kimenetet.
    Azt nem tudom, nem próbáltam, hogy a WSL változtat-e ezen és Linux image-ben értelmesen működik-e.

    "Oracle RAC-t nem hinném, hogy bárki is Windowsra telepítene."
    ;] Csak hiszed. Kellett támogassam, mert a fejlesztő beadta az ügyfélnek, hogy a csodás Java alkalmazása csak Windows-on fut, valaki meg el is hitte és sikerül értelmes dokumentáció nélkül átadni, egy Windows klaszteren(3gép) futó RAC-et WebLogic, amit a Windowos és az Oracle-es kolléga is csak bottal mert piszkálni. Mai napig a leggányabb fos az a rendszer, amit életemben láttam. Aztán sikerül rábeszélni, hogy legalább a RAC-et mozgassák már át RHEL-re, de a WebLogic maradt Windows-on. :) :W

    PUBG is csak a hulladék DRM-e miatt nem megy Linuxon, azt kivéve nem lenne már olyan nagy gond. Reméljük a Proton fejlesztése majd sokat segít rajta. :R

    (#59) Apollyon: The war is in your head, in your head, in your head.... Zombie...

Új hozzászólás Aktív témák