Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz donpedro13 #147 üzenetére

    Erre mondom én, hogy olyan beta szagú az egész. Illetve - valamilyen szinten - még annál is rosszabb, mert semmi logikát nem lehet benne felfedezni.
    A Google Pay (most nem az új USA-ban lévőről beszélek) egy jól működő, gyors, faék egyszerűségű alkalmazás. Azt kellett volna integrálni a rendszerbe vagy hagyni az integrációt a francba! Ehelyett USA-nak csináltak egy rettenetesen béna és lassú alkalmazást (érdemes a véleményekbe beleolvasni és megnézni az értékelését). A világ többi részének pedig ugyan meghagyták a régit, de az hol letiltódik, hol nem, és közben csináltak egy ilyen félig-meddig integrációt, ami megint csak kinek van, kinek nincs (ezt valószínű valamilyen fizetős alkalmazással - pl. Revolut - lehet "triggerelni").
    Több kártyád van - hááát - akkor lépegess le szépen a Pay-ig (Settings- Google - Account Services - Google Pay). Agyrém!
    Persze örülni kell, hogy most már van (én örülök is), csak picit ott van az ember seggében a zabszem, hogy holnap vajon mit fognak elcseszni?

    Gondoljunk picit bele abba is, hogy - picit leegyszerűsítve - vajon egy Curve miért tudott egyáltalán létrejönni? Ha egy ilyen kis cégnek sikerült, akkor a Google miért nem tudta már rég megoldani, hogy kb. mindenféle kártyát mögé lehessen tenni?
    Aki jobban ért hozzá mint én, elmagyarázhatná, mert én csak a teszetozását látom.

    Az külön megérne egy misét, hogy az összes oldal (tech. oldalak, életmód magazinok, hírportálok) átveszik a nagy hírt, és leközlik. Ennyi, semmi több. Egyik se megy utána a dolgoknak, teszteli mélységében az egészet. :(((

Új hozzászólás Aktív témák