Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz moonman #27 üzenetére

    megint sikerült hatvan lépésben leírni a Wines témát, ebben nagy bajnok vagy. pl. mi az, hogy "program kiválasztás"?

    bazzeg, ha egyszer tenyleg hatvan lepes, nem fogom azt csinalni amit te, hogy kijelentem hogy a hatvan az egyenlo kettovel es kesz :D

    arrol, hogy mi a "program kivalasztas" kerdezz meg egy veletlenszeruen kivalasztott altalanos iskolast, akinek van otthon windowsa, majd megmondja, ha tenyleg nem tudod (bar biztos vagyok abban hogy igen, csak szokas szerint kotekszel)

    mellesleg a legtöbb programnak ott figyel a start menüben az indítóikon mellett az uninstall is.
    windowsos emlekeim alapjan a programok eleg nagy reszenel nincs uninstall ikon. termeszetesen amennyiben van, ugy egyszerubb a dolog, csak az uninstall varazslon kell atvergodni, a vezerlopultban valo bolyongast meguszta a user :D

    egyébként pont nem az uninstall procedúráról beszéltem
    marpedig pont arrol volt szo ;) raadasul igenis arrol beszeltel te is, ld pl. #25 :P

    hanem, hogy Mac-en is ugyanúgy "összeszemetelik" a programok a rendszert. mi az, hogy fizetős 3rd party kell egy uninstallhoz?
    mar megbeszeltuk hogy nem 'szemetelik' olyasmiket pakolnak az app konyvtaron kivulre, amiket meg AKARNAK tartani uninstall utan is. es nem, NEM KELL 'fizetos 3rd party' app az uninstallhoz. egyreszt te is nagyon jol tudod hogy az elobb ajanlott Nyugdijas free alkalmazast, masreszt meg ez pontosan ugyanazt a feladatot latja el, mint a windowsra keszitett 'fizetos 3rd party' cuccok, a szandekosan le nem torolt config file-okat, stb pucolja ki (vagyis a te logikad alapjan windowsra fizetős 3rd party kell egy uninstallhoz, LOL :C)

    amugy ebbol is latszik, hogy megint csak a trollkodas eltet: eloszor kijelented hogy a ketto teljesen ugyanugy mukodik, majd nekiallsz lolozni, hogy az egyik mennyire szar a masikhoz kepest (holott mint megbeszeltuk, a ketto teljesen ugyanaz a szitu)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák